Форум Муза - And it's all about the books ...

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4046)
Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей! - Page 9 Cap10 
Raven (3267)
Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей! - Page 9 Cap10 
djenitoo (2869)
Alex (2308)
Topcho (2141)
Zhu (1253)
krasy (1195)
PlamS (1162)
gabolinno (977)
Ellendary (951)

You are not connected. Please login or register

Муза » Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down  Съобщение [Страница 9 от 18]

shadow of a dream .

shadow of a dream .
Прохождащ
Прохождащ
29.03. Чели ли сте първата книга от поредицата, какво е впечатлението ви от нея?
Да, чела съм я. Хареса ми страшно много, нямам търпение за втората!

http://cruel-souls.forumotion.com/

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ
Дата: 29.03. Чели ли сте първата книга от поредицата, какво е впечатлението ви от нея?

Не, не съм чела книгата.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ
Дата: 29.03. Чели ли сте първата книга от поредицата, какво е впечатлението ви от нея?

Книгата е много приятна за четене. Очаквам втората да е още по-добра.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Да прочетох я на един дъх и бях изумена. Разтърси ме и ми допадна изключително много темата й за военни, които търсят справедливост и истинност. Влюбех се в героите й от самото начало и тръпна с голям интерес да прочета и следващата история от поредицата.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак
29.03. Чели ли сте първата книга от поредицата, какво е впечатлението ви от нея?
Да, чела съм я. Впечатленията ми са че е книга, която те държи в напрежение и грабва вниманието ти още с първите страници. Много ми допадна и с интерес ще прочета и останалите от поредицата.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Още не.

tesadia

tesadia
Прохождащ
Прохождащ
Чела съм. Книгата е много интересна, героите са големи сладури и нямам търпение да видя как ще се развие историята.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач
30.03. Лора Кей представя петима мъже, преживели предателството и засадата в Афганистан, кой е вашият фаворит – Ник, Шейн, Изи, Бекет или Марз?
Ихии, оф не знам. Не съм ги чела. Интуицията ми залага на Ник и като ги прочета ще видим дали съм се оказала права.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач
30.03. Лора Кей представя петима мъже, преживели предателството и засадата в Афганистан, кой е вашият фаворит – Ник, Шейн, Изи, Бекет или Марз?
Нямам си и представа. Не съм чела книгите, но подобно на mockingjay и аз ще кажа Ник (просто името ми харесва laughting hand )

http://readndwatch.blogspot.com/

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ
Дата: 30.03. Лора Кей представя петима мъже, преживели предателството и засадата в Афганистан, кой е вашият фаворит – Ник, Шейн, Изи, Бекет или Марз?
Аз харесам Ник!

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 30.03. Лора Кей представя петима мъже, преживели предателството и засадата в Афганистан, кой е вашият фаворит – Ник, Шейн, Изи, Бекет или Марз? написа:
Всички 050 Трябва да кажа обаче че с най-голямо нетърпение чакам книгата за Бекет, особено след като разбрах с кого се събира. monkey in love

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ
Дата: 30.03. Лора Кей представя петима мъже, преживели предателството и засадата в Афганистан, кой е вашият фаворит – Ник, Шейн, Изи, Бекет или Марз?
Моята любов са Бекет и Ник. Не мога да си избера между двамата. monkey in love

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Засега Ник е моят фаворит, тъй като все още не съм прочела историите на останалите четирима.

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ
На мен страшно ми хареса Ник. Но са ми много интересни и Шейн, Изи, Бекет, Марз. Всеки един е уникален, нямам търпение да прочета книгите.

sortisa

Сричащ
Сричащ
Дата: 30.03. Лора Кей представя петима мъже, преживели предателството и засадата в Афганистан, кой е вашият фаворит – Ник, Шейн, Изи, Бекет или Марз ?
Труден избор. Мисля че всеки един си има своя чар. Наистина не мога да посоча само един.

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес