Форум Муза - And it's all about the books ...

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4060)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 7 Cap10 
Raven (3267)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 7 Cap10 
djenitoo (2868)
Alex (2308)
Topcho (2187)
Zhu (1253)
krasy (1195)
PlamS (1162)
gabolinno (977)
Ellendary (951)

Top posting users this month
Topcho
nmk_262

You are not connected. Please login or register

Муза » Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 17]

incheto05

Новороден
Новороден
Дата: 22.09. Обръщате ли внимание на преводите? Какво мислите за преводите на издателство „Егмонт”?

Преводите ми харесват, нямам забележки до сега.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ
Дата: 22.09. Обръщате ли внимание на преводите? Какво мислите за преводите на издателство „Егмонт”?

Честно да си призная не обръщам голямо внимание на самите преводи. Защото вниманието ми е фокусирано изцяло върху самата история. Да случвало се е когато съм съсредоточена в четенето на дадена книга да забележа ако има правописна грешка, но я отминавам без много да се замислям, защото е човешко да се допуска някаква грешка в писането на цяла книга.

https://www.facebook.com/stanislava.stoeva.3/posts/854428531234445 - споделих и линк към играта

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.09. Коя книга / поредица бихте искали издателство „Егмонт” да издадат?
- „Alas de fuego” на Laura Gallego Garcia – сигурна съм, че книгите й ще си намерят много фенове и в България :)

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 23.09. Коя книга / поредица бихте искали издателство „Егмонт” да издадат? написа:

Lords of the Underworld на Gena Showalter
Много, много ще съм щастлива

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Много бих искала Егмонт да приведат Stolen by Lucy Christopher. Чувала съм много добро за книгата и ще се радвам да я видя и на български.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ
23.09
Бих искала отново да започне с превода на поредицата "Мефисто", а иначе за нова книга\поредица - Addicted by Zane 895631

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Много бих искала да се заемат с издаването на поредицата за Чарли Дейвидсън на Даринда Джоунс/макар ,че много се съмнявам да стане/, и по точно последните три книги inlove .Както изглежда така и няма да бъдат издадени от издателството което се беше заело с тази поредица.Също така няма да е зле и да довършат издаването на поредицата "Мефисто",все пак има много фенове на тази поредица,а е добре всяко издателство да се вслушва в желанията на читателите си.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак
- Бих искала да видя издадена у нас поредицата "Covenant" на Дженифър Л. Арментраут.
Много харесах стила й на писане. Допаднаха ми, както книгите от "Лукс", така и тези под псевдонима й Джей Лин. Затова ще се радвам издателството да продължи да издава книги от авторката.

silvara

Сричащ
Сричащ
Black jewels trilogy -Anne Bishop

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
12:28:26Дата :23.09.2014 г.Отговора ми:да продължат да издават "мемфсто".

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Нямам наблюдения върху книгите в оригинал, и няма как да преценя коя книга искам да предеват. Харесват ми до сега тези които са издали, дано и занапред ми харесват избраните от тях книги

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач
[b]23.09. Коя книга / поредица бихте искали издателство „Егмонт” да издада

Много бих се радвала да издадат поредицата "hush hush" на Бека Фицпатрик. Особено последните две книги, защото както изглежда няма да бъдат издадени от издателството
което се бе заело с тази поредица.

http://readndwatch.blogspot.com/

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ
23.09. Коя книга / поредица бихте искали издателство „Егмонт” да издадат?

Бих искала да продължат с издаването на романтичната серия не само за тази година,но и за напред.Също така няма да е зле да продължат поредицата "Мефисто",защото книги са много интересни и вярвам че много хора ще искат да ги прочетат.

Rosali

Rosali
Новороден
Новороден

С удоволствие бих чела книгите за Анита Блейк и на български независимо дали Егмонт или друго издателство се заеме. Просто това е класика, а както винаги българите я зарязаха недовършена и то заради ниски печалби мисля, но и как да са високи след като гласност в България се дава само на утвърдени бестселъри. :/

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Много бих искала издателството да издаде и допълните три книги от поредицата на Карън Мари Монинг, които мисля че са нещо като спин-оф продължение на "Треска". Също така бих искала издателството да поднови и издаването на книгите от поредицата "Заветът Мефисто".

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес