Форум Муза - And it's all about the books ...

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4047)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 11 Cap10 
Raven (3267)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 11 Cap10 
djenitoo (2869)
Alex (2308)
Topcho (2148)
Zhu (1253)
krasy (1195)
PlamS (1162)
gabolinno (977)
Ellendary (951)

Top posting users this month
barbara.2014
Topcho
Paris_love

You are not connected. Please login or register

Муза » Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 11 от 17]

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.09. Какво ви привлече да участвате за книгата „Фор” от Вероника Рот?

Останалите книги са в списъка ми с предпочитани за четене книги, а тази ще допълни поредицата

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 26.09. Какво ви привлече да участвате за книгата „Фор” от Вероника Рот? написа:

Фактът, че е част от поредицата Дивергенити. Мисля, че ще е много интересно да прочета някои истории от гледна точка на Фор. inlove

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач
26.09. Какво ви привлече да участвате за книгата „Фор” от Вероника Рот?[

Голям фен съм на поредицата "Дивергенти" както и на филма. :) Все още не съм чела "Фор" и много бих се радвала ако я спечеля.

http://readndwatch.blogspot.com/

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ
Какво ви привлече да участвате за книгата „Фор” от Вероника Рот?

Нямам финансовата възможност да си откупя книгата в момента, а съм силно заинтригувана от анотацията и се надявам на най-доброто тук, в този конкурс. :)

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Как какво?! Дивергенти ми е любимата поредица и като вярна фенка искам да прочета и тази книга. Освен това Тобиас ми е вторият любим герой след Трис Wink и ще ми е много интересно да прочета неговата история.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ
26.09
"Дивергенти" е една от любимите ми поредици, така че няма как да не участвам laughting hand . Искам да разбера малко повече за миналото на Фор. Да прочета още нещо от неговата гледна точка, тъй като в "Предани" не ми стигна. Сигурно ще ми е доста тъжно, тъй като знам края, но пък е удоволствие да чета историите, измислени от Рот.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
дата :26.9.2014 г.отговорът ми :Както самата книга "фор"така и самото преизвикателство!Харесвам "дивергенти" и"фор"ще е страхотна, вярвам в Вероника Рот !

silvara

Сричащ
Сричащ
Интересно ми е да разбера какво се случва с Фор.

Rally90

Rally90
Новороден
Новороден

Предизвикателството ме привлече с това, че съм фен на поредицата, но все още нямам всички книги, също така ще ми е наистина интересно да науча историята от гледната точка на Фор.

Milka

Новороден
Новороден
26.09. Какво ви привлече да участвате за книгата „Фор” от Вероника Рот?

Любопитсво, провокирано от трилогията :) и особено от "Предани":"От дете знам, че животът ни уврежда. Всеки един от нас е увреден. Не можем да се предпазим. Но сега научавам и друго: повредите в нас могат да се излекуват. Лекуваме се един друг."

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Като цяло харесвам поредицата въпреки ,че все още не съм дочела третата книга.Няма да казвам защо не съм я дочела та да не стане като при мене ,и да убия мераците на някой за четене.. No Освен това Фор ми е много интересен като герои ,и ми е супер любопитно да прочета историята през неговите очи.Пък и съм развила слабост към истории разказани през очите и на двамата главни герои.Дам..виновника за тази ми слабост е "Среднощно слънце"...жалко ,че така и не беше довършена книгата.. No

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Много ми хареса книгата Дивергенти, а Фор е един от любимите ми герои и много бих искала да прочета нещо от негова гледна точка.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак
- Харесвам много поредицата.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ
Привлече ме това, че тази книгата Фор се развива почти успоредно със първата. Самият герой Фор е много интересно изграден и зад някои от неговите действия и думи има нещо друго, не това, което си мислим. Дори на пръв поглед да ни изглежда като гадняр, всичко, което прави е добре обмислено и последиците са предвидени. Искам да прочета книгата Фор, защото така ще разбера по-добре Тобиас, който ме грабна още в мига, в който се появи в книгата.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Ами защото обожавам поредицата "Дивиргенти" и за мен "Фор" е нещо като продължение на нея и в същото време е и нова гледна точка на историята показана от друг ъгъл.

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес