Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 10]

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 22.06. За какво по-точно могат да си пишат Бет и Дженифър?
За забавни случки от личния си живот.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 22.06. За какво по-точно могат да си пишат Бет и Дженифър?
 За какво ли не 124 От обсъждането на клюките в офиса и на колегите , до споделяне на мечтите и възгледите за живота , до общите интереси и хобита на всеки от тях.Според мен те лесно намилат общ език по между си и имат доста теми за обсъждане.

http://booumouse.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.06. Мислите ли, че Линкълн е разочарован от работата си да чете чуждите имейли?

Възможно е. Явно има свободно време и се чуди с какво да го запълни.

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.06. Мислите ли, че Линкълн е разочарован от работата си да чете чуждите имейли?

Може би му става скучно понякога, но това не е кой знае колко трудна задача, затова не мисля, че той би се оплакал от нея, защото е  разочарован. Дори да четеш чужди имейли има нещо вълнуващо, защото дори да  не е хубаво, можеш да се докоснеш до тайните на хората, а дори можеш да се влюбиш, както се случва при него.

http://nheartbooks.blogspot.com/

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Със сигурност не си се е представял на такъв тип "пост", но смятам, че му е любопитно да следи кореспонденцията между двете главни героини. И все пак...когато те попитат какво работиш, не знам как би отговорил някой "шпионин в АБВ" 050

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Сигурно. Щом чете чуждите мейли. 

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
- Предполагам, че е.
  Ако аз бях на негово място не винаги щеше да ми хареса да се бъркам в личния живот на другите хора. Всеки един има право на уединение и не трябва да се намесваш без позволение.

Alex17

Преводач
Преводач
23.06. Мислите ли, че Линкълн е разочарован от работата си да чете чуждите имейли?
Аз мисля, че е разочарован. Не знам, това не ми звучи като работа мечта... Особено ако той не е от типа дето обичат да си вирят носовете в хорските работи.

http://readndwatch.blogspot.com/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Чак разочарован - не мисля. Започнал е работата с друга нагласа, но в последствие след като прочита кореспонденцията между двете даже не може да се спре.

mockingjay

Преводач
Преводач
23.06. Мислите ли, че Линкълн е разочарован от работата си да чете чуждите имейли?
Да. Според мен той не е очаквал точно тази работа когато е кандидатствал. Но всяко зло за добро - ето, че намери любовта. laughting hand

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Щом е приел работата,предполагам,че му харесва да се бърка в личният живот на хората.Но предполагам,че към краят на книгата ще бъде разочарован от тази си постъпка и ще се извини на момичетата.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Със сигурност това не е мечтата му. Според мен е едновременно разочарован и не съвсем. Все пак има някаква тръпка в това да четеш за тайните и интересите на другите.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Линкълн си е представял  ,  че на тази позиция ще извършва някаква по - сложна и секретна работа  ,  а не да шпионира другите служители и е разочарован от длъжността  ,  която заема  .

dariq

Новороден
Новороден
Може би донякъде е разочарован, донякъде не е. Предполагам, че не му е приятно да се рови в личната поща на някого, но все пак това му е работата. От друга страна пък по този начин открива любовта.

aila_1

Прохождащ
Прохождащ

И да и не.Да защото както се разбра от описанието на книгата Линкълн е мислел че ще работи като предотвратява хакерски нападения а накрая е бил нает да следи чужди имейли.И не защото кога друг път ще му се отдаде възможност да надникне в главата на някого.А и без тази работа той нямаше да срещне Бет.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next