Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Yesterday at 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3864)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 10]

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?

- Аз съм от типа хора, който не объркват личното с професионалното. Ако се случи така, че някой било то приятел или по - висше стоящ да прочете кореспонденцията ми няма да съм ядосана. Все пак на работното място ще кореспондирам за неща, които касаят работата ми.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
 Аз съм от типа хора , които изключително много ценят личното си пространство и съм на мнение ,че ако имейлът е адресиран до мен , значи аз трябва да си го прочета ,а не някои друг , така че не бих била много щастлива от факта някои друг да чете кореспонденцията ми

http://booumouse.blogspot.bg/

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Много подразнена, защото това е нахлуване в личното ми пространство.

Alex17

Преводач
Преводач
21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Може да не знаят. Или пък просто не им пука и продължават да си пишат.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Според мен просто си мислят, че никой не бил проявил интерес към техните имейли. А дори и да ги четат, сигурно си имат някой шифър 050

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Сигурно си мислят, че имейлите им не са толкова важни, че някой да се интересува от тях.

Vasiilenaa

Новороден
Новороден
Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Ами може би защото в имейлите няма нещо толкова важно, че ако се разбере от някой случаен да бъде фатално. Или пък просто не им пука.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ
Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?

Защото според мен вярват, че няма нещо особено в нещата, които си пишат, за да бъде проявен интерес към тях. А може би просто им е забавно да знаят, че някой "воайорства" над пощата им.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

- Според мен имейлите, които си пращат нямат такова важно значение, че да им се обърне внимание. Може би са просто безобидни мейли, в които две приятелки обсъждат различни теми които ги вълнуват. Или пък може би цялата им кореспонденция да е свързана с работата им.

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Може би нямат какво да крият и това, че някой чете имейлите им не е голяма работа, защото така или иначе няма да разбере нищо важно от тях.

http://nheartbooks.blogspot.com/

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Защото според тях, едва ли някой ще го вълнува какво си пишат двамата. А и щом са наред с това, означава, че не крият нищо.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Защото в имейлите не си споделят прекалено лични тайни и им е все едно дали някой ги чете или не  .

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Ами според мен не крият някоя срамна тайна,която да ги злепостави и за това не се притесняват.Също може да не им пука,че някой им чете имейлите,а може пък и да им е приятно,че си имат някой таен обожател.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Защото няма нищо притеснително в техните имейли, така си мисля аз.

dariq

Новороден
Новороден
Може би им е все едно дали някой ще прочете имейлите им или не, тъй като това, което си пишат предполагам, че според тях едва ли би развълнувало някого.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next