Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

hrissiiiii, kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3867)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 9 от 10]

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 24.06. Защо историите на Бет и Дженифър са толкова интересни, че Линкълн не желае да докладва за тях?
Може би и на самият него  му е станала интересна тяхната история и кореспонденция и не иска да я разкрива пред другите , а само той да има достъп до разговорите им.

http://booumouse.blogspot.bg/

Alex17

Преводач
Преводач
25.06. Според вас възможно ли е някой да се влюби чрез четене на чужди имейли, както е станало с Линкълн?
Да, мисля че е възможно.  Като ги чете Линкълн все едно е в главата на момичетата.

Започва да научава все повече и повече за характера на Бет и накрая БАМ... любов laughting hand

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
25.06. Според вас възможно ли е някой да се влюби чрез четене на чужди имейли, както е станало с Линкълн?
Ами да защо да не може. Някой хора са влюбени в известни личности без дори да са говорили с тях или да са ги срещали. Тук героят чете личната им кореспонденция и научава все повече за Бет и Дженифър, изгражда си ясна представа за характерите им.   Това е все едно някой да чете дневника ти. laughting hand

Save

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Напълно възможно е.  

dariq

Новороден
Новороден
Да съвсем възможно е. Колкото повече чете историите на Бет и Дженифър, които разкриват тяхната същност, толкова повече той опознава тяхната личност и характер и в един момент  в него припламва искрата на любовта.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 25.06. Според вас възможно ли е някой да се влюби чрез четене на чужди имейли, както е станало с Линкълн?
- Хохо ... да възможно е.
Само, че сега като се замисля напълно убедена съм, че Линкълн ще си падне по Бет. Прочетох откъс, който ни е предоставен от Хеликон и от това, което видях характера на Бет ми хареса изключително много.

Vasiilenaa

Новороден
Новороден
Дата: 25.06. Според вас възможно ли е някой да се влюби чрез четене на чужди имейли, както е станало с Линкълн?
Явно е възможно, въпреки че на мен едва ли би ми се случило. Но четейки имейлите, Линкълн успява да разбере какво си мисли, опознавя я и по този начин се е влюбил в самата нея, а не само във външността й.

aila_1

Прохождащ
Прохождащ

Разбира се че е възможно.Някои хора могат да се изразяват по добре чрез писане отколкото чрез действия.А няколко прости думи могат да разкрият много за един човек.А това може да накара нечие сърце да бие с ритъма на любовта.

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Да,напълно е възможно някой да се влюби по този начин.Ако,чрез имейлите,които е чел е успял да си изгради мнение за даденият човек,защо не : )

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Всичко е възможно - дали чрез четене на имейл, дали разговор по телефон - няма пречки .

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Напълно е възможно  ,  защото Линкълн опознава Бет такава  ,  каквато е - без задръжки и преструвки  .

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Честно казано не вярвам, че е възможно. Смятам, че личният контакт е най-важен. Лесно е да пишеш за себе си, друго и в действителност да си такъв. Така че съм скептична за влюбването от пръв прочит...а и от пръв поглед.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Чак да се влюбиш , лично аз не вярвам в това , но пък по този начин можеш да опознаеш човека ,да видиш мисленето му , интересите му и да го харесаш , а в последствие и да се  влюбиш

http://booumouse.blogspot.bg/

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Разбира се. Всеки книголюбител се влюбва безпрекусловно в любимия си герой, само чрез една книга, какво остава когато четеш истински случки от реалния живот на някого (макар че цялата история е измислена). Според мен е напълно възможно да се влюбиш по този начин.

http://nheartbooks.blogspot.com/

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ
Дата: 26.06. Колко време ще отнеме на Линкълн да признае чувствата си на Бет и това че е чел имейлите й?

Поне половин книга. Ако не и повече. Все пак трябва да има някаква история. :)

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next