Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен!

Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 7]

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Засега смятам, че е истина, макар че от първа книга имам някои съмнения относно цялата тази "тайна". Надявам се във втора книга да получа отговори на всичките си въпроси.

Alex17

Преводач
Преводач
23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Няма да се учудя ако се окаже истина. В съвременните книги какви ли не конспирации се създават само и само за да се започне война или за да намалее популацията на населението.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Според мен е истина. Правителствените конспирации почти винаги са в основата на всичко в литературата.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Според мен е заблуда.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Предполагам  ,  че това твърдение е истина  .

dariq

Новороден
Новороден
Предполагам, че не е. Според мен е само за заблуда.

aila_1

Прохождащ
Прохождащ

Аз мисля че не е истина.Нещо толкова голямо не може да бъде скрито в една обикновена флашка.Въпреки че когато искаш да скриеш нещо ще го направиш на най видното място.

Vasiilenaa

Новороден
Новороден
Защо пък не? Нищо чудно истината да е скрита във флашката. Какво ли не измислят хората сега.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ

Има някаква логика да е записана някъде. Защо това да не е флашка?

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?

Да, искам. И мисля, че ако не в тази книга, то в следващата това ще се случи.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Всъщност ситуацията доста интересна и бих искала героите още малко да се поизмъчат (не че не ги обичам, просто така...за интересния сюжет). Иначе се надявам да си ги върне, но мисля, че ще стане чак към края на втора книга.

Vasiilenaa

Новороден
Новороден
Да, но поне според мен това ще св случи в последната книга, за да бъде по-интесно и да има по-голямо напрежение.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Искам Лиъм да си спомни за Руби  .

Alex17

Преводач
Преводач
24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
Аз твърдо си ги шипвам, така че отговора е ДА 124

http://readndwatch.blogspot.com/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Не дъм чела първата книга и не знам какво се е случило с тях, за да напиша дали искам или не той да си върне спонените за нея.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next