Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 1 Скрит и 8 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф!

Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 10]

Vasiilenaa

Новороден
Новороден
Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Поне доколкото знам друга такава книга няма. Така че да, много интересно изглежда.

Martin Stoyanov

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Никога не съм чел нещо подобно и мисля ,че ще ми хареса много и ще ми е интересно .

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Досега не съм чела нещо такова и имам чувството, че ще ми бъде интересно. 

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Струва ми се доста различно и ,ако е написано добре  би било и много интересно.Всички мнения за книгата ,които съм чела до сега са страхотни и всички я определят като уникална книга и затова просто нямам търпение да я прочета.

http://booumouse.blogspot.bg/

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ

Всичко зависи от това как автора е написал историята. Но да си призная честно звучи ми много интригуващо.

dariq

Новороден
Новороден
Досега не съм чела подобни истории и затова ми се струва много интересна. С удоволствие бих си я взела и бих се впуснала в приключението да я прочета.

aila_1

Прохождащ
Прохождащ

Звучи интересно.С радост ще се потопя в историята.Не съм чела до сега такъв тип книги така че това ще бъде ново приключение за мен. Но преди всичко за да те грабне една книга зависи от начина по който е написана.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Това е нещо ново. Сигурна съм, че си струва да се прочете историята, поднесена така.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
История  ,  разказана по този начин придобива по - голяма достоверност и е интересно да се прочете  .

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?

Интересно е меко казано. Харесва ми това, че е разчупено и нещо ново, смятам че ще бъде запленяваща книга. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

moon_girl00

Новороден
Новороден

Аз лично  за първи път ще чета такава книга. Това ще бъде нещо ново  за мен  и  мисля, че ще бъде доста интересно.

Alex17

Преводач
Преводач
18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Да. Този похват на писане не е много популярен, така че това го прави изключително интересен.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
За пръв път попадам на такава книга, така че ще ми е супер интересно :)

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Досега не съм попадала на подобна книга и ще ми бъде много интересно да проследя как се развива сюжетът.Ще ми бъде странно да чета книгата,но със сигурност ще бъда запленена от историята.

Martin Stoyanov

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 19.06. Какви са очакванията ви от „Илумине”?
Това е най-чаканата книга от мен за 2016г.
Наистина очаквам да ме разбие да ....нямам търпение .

Последната промяна е направена от Martin Stoyanov на Нед Юни 19, 2016 9:24 am; мнението е било променяно общо 1 път

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next