Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 2 Bots

iv_an, nk73

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф!

Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф!

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 10]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Имате възможност да спечелите бройка от „Илумине“ от Ейми Кауфман и Джей Кристоф.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт България".

* Изпратете предварително следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза, трите имена, точен адрес (пример: гр./с, жк. ул., бл., ет., ап.), пощенски код, телефон за връзка.

За тема: „Илумине”.
Проверете данните си. При промяна веднага се свържете с мен на същия имейл, преди играта да е приключила.
**Ако се намирате в чужбина може да изпратите данните на ваша роднина, намираща се в България.

Харесайте следните страници:
* Егмонт
* Егмонт Тийн
* Егмонт, Книги за любов
* Форум Муза
* IvShadow

* Всеки ден отговаряйте в тази тема на въпроса, който съответства на написаната дата. Разминавания не се приемат.
* На въпросите със свободен отговор трябва да напишете минимум 1-2 изречения. Не приемам отговори само от една дума, освен, ако въпроса не го изисква.
* Не приемам отговори, които са в разрез с правилата на форум Муза.
* Не копирайте мнения на въпросите със свободен отговор от друг.
* Може да си помагате със сайта на  "Егмонт", страницата на "Егмонт" във Facebook, Google, Goodreads или с Форум Муза.
* Въпросите копирайте заедно с датата и тогава отговаряйте.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна. Това важи и ако спечели от друго място същата книга, за която се играе.
* Имате право да участвате във всички пуснати предизвикателства, но можете да спечелите само една книга.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип (Дийдра, Raven, djenitoo, sunset, SevenSins).
* Ако изтегля номерчето на скорошен победител, ще се наложи да изтегля отново.
* ЗАБРАНЕНО е да се регистрирате няколко пъти, за да участвате. Ако се усъмня, веднага ще ви премахна от крайното теглене.

* 1 допълнителен билет – Споделите публикацията към предизвикателството в twitter или Facebook. Добавете точен линк към публикацията заедно с отговора си на въпроса за деня. Може направо да споделите публикацията от страницата на форум Муза във Facebook или от страницата IvShadow.

* Ще изтегля едно номерче чрез random.org и ще видя на чий потребител отговаря.
* Предизвикателството продължава от 17.06.2016 г. до 26.06.2016 г. в 14 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 26.06.2016 г. или на следващият ден.
* В рамките на 3 месеца, потребителите, които са спечелили от предизвикателствата трябва да пуснат мнение за спечелената книга в определената тема. Може да пуснете и ревю в раздел „Ревюта“. Системно пренебрегване на това условие, ще ви донесе забрана за участие в предизвикателствата.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Темата за книгата, за която участвате.

"Илумине"

**Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 17.06 до 26.06 в 14 ч. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.

Дата: 17.06. Допада ли ви дизайна на книгата?
Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Дата: 19.06. Какви са очакванията ви от „Илумине”?
Дата: 20.06. Как ще действате, ако знаете, че планетата може да бъде унищожена?
Дата: 21.06. Сюжетът на „Илумине” прилича ли ви на някоя друга книга или филм?
Дата: 22.06. Защо според вас двете мегакорпорации воюват за планетата?
Дата: 23.06. С кого бихте се качили в спасителна совалка?
Дата: 24.06. Кейди и Езра ще успеят ли да се спасят?
Дата: 25.06. Откъде идват тези хакнати файлове - имейли, схеми, военни досиета, медицински доклади, интервюта и др.? (Дайте предположение.)
Дата: 26.06. Според вас колко емоционална ще бъде книгата? (Оценете я от 1 до 10.)

Късмет на всички! sun

Последната промяна е направена от Raven на Пет Юни 17, 2016 1:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://ivshadow.wordpress.com/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Мисля, че дизайна е страхотен. Много оригинална корица, която хваща окото.

Последната промяна е направена от hrissiiiii на Пет Юни 17, 2016 1:25 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Уникален дизайн.

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Даа, корицата е необичайна и привличаща вниманието. След като прочетох и резюмето на книгата, видях даже, че корицата доста добре се връзва със сюжета, така че ми харесва доста. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

PlamS

Модератор
Модератор
Дата: 17.06 Допада ли ви дизайна на книгата?

"допада" е меко казано. Имах възможност да я разлистя онзи ден в книжарницата и май не си спомням да съм попадала преди на такова цялостно оформление. Определено е нещо по-различно и интересно в хубавия смисъл на думата.

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

moon_girl00

Новороден
Новороден
Смятам,че дизайна на книгата е невероятен! 
Несъмнено  това ще е една от книгите,чиито  дизайн те кара веднага да си  вземеш  тази книга! 
Този ,който е измислил  дизайна определено  си  е свършил  отлично  работата.

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ
Да,допада ми - корицата е убийствено добра. Хубаво е,че издателство "Егмонт" са запазили оригиналната корица.Определено корицата е нещо нестандартно и интересно от обичайните,които излизат.

Публикацията е споделена :

https://www.facebook.com/silviq.todorova.39/posts/1065898350114520

Vasiilenaa

Новороден
Новороден
Да, дори допада е меко казано. Много се радвам, че Егмонт решиха да запазят оригиналните корица и оформление, защото е нещо оригинално и различно.  

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Да и много се радвам ,че от издателството решиха да запазят оригиналната корица :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Martin Stoyanov

Прохождащ
Прохождащ
Да ,защото е оригиналната корица.

dariq

Новороден
Новороден

Корицата на книгата е много привлекателна и загадъчна.И на мен действително ми грабна окото.Тя сякаш ти казва вземи ме , прочети ме и ще ме разгадаеш.

aila_1

Прохождащ
Прохождащ

Харесвам мистерията, а корицата изглежда мистериозно хипнотизиращо магнетична.Направо те поглъща.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Много ми харесва дизайна  ,  защото отразява перфектно атмосферата на книгата  .
Конкурсът е споделен  .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/1095627877160548?pnref=story

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ

Честно казано не. Прекалено абстрактна ми е и ако я бях видяла в книжарницата, най-вероятно щях да я подмина.

PlamS

Модератор
Модератор
Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?

Определено. Никога не съм чела нещо подобно и ще бъде интересно. Може би в началото ще е малко объркано докато се ориентираш какво се случва, но чух добри отзиви из booktube каналите, така че бих се впуснала в това приключение.

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 10]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next