Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Today at 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3864)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 8]

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?

Сигурна съм, че ще имат – Рисанд е опасен персонаж и няма как да не повлияе на развитието на историята

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Разбира се, винаги има последствия. Дали тя ще се забърка в нещо не особено добро, дали ще се привърже към Рисанд (не знам защо, но мисля че двамата ще имат връзка и не само заради клетвата, която сключиха) или пък просто ще види и друга част от Притиан, но със сигурност Фейра ще се промени след едноседмичното си пребиваване в Двора на нощта. Дали ще е за добро или за лошо, не мога да кажа.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Chocolate

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Разбира се, че ще има. Персонажът на Рисанд тепърва ще се разгръща пред читателите и пред Фейра и това във всеки случай ще се отрази на историята и на отношенията им.

http://selfishprayers.blogspot.com/

Alex17

Преводач
Преводач
10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Да. Разбира се, че трябва да има. Историята те първа започва да ни показва повече от Рисанд и Двора на нощта.

http://readndwatch.blogspot.com/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Естествено, че ще има последствия. Тъкмо ще разбере дали любовта м/у нея и Тамлин е тази, която иска.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Според мен тези посещения ще имат последствия  .

sortisa

Сричащ
Сричащ
Най вероятно ще има последствия. Рядко нещо се разминава без последствия. Все пак авторката си знае как ще нареди случващото се.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

- Ооо .. значи ще го посети. Много искам да видя какво ще се случи там с Фейра. А отностно последсвията сигурна съм на 100 %, че ще има, но какви ей това не знам. Сигурно авторката ще ме изненада отново както го прави със всяка нейна книга.

Martin Stoyanov

Прохождащ
Прохождащ
На 100% ще има последствия . <3

stasi

Сричащ
Сричащ

Да сигурна съм, че ще има. Още с последния разговор между Рисанд и Фейра ми стана ясно, че той е човек или по-точно Велик господар криещ много тайни и започва да ги разкрива пред Фейра една по една. Пък и не би могло отиването й там да не повлияе по наякакъв начин било то само на нея или на околните. 

Lili 13

Новороден
Новороден
Според мен ще има.

mockingjay

Преводач
Преводач
 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Както знам от няколко поредици, елфите са коварна раса и на Фейра може да й се наложи да жертва нещо наистина важно

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?

Незнам, надявам се да не е любовта си...

sortisa

Сричащ
Сричащ
Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Много е трудно да отговаряш, когато не си чел книгата.  Все пак съм убедена, че няма да жертва душата си, а какво би жертвала, зависи от конкретната ситуация, за да победи. Най вероятно жертвата няма да е малка все пак говорим за победа над грандиозно зло.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Мисля, че ще жертва себе си, за да не нарани своите любими.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next