Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 8]

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Не мога да кажа коя, и двете са ли еднакво хубави.

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Хмм, сложен въпрос. За мен са еднакви, като красота, но ако трябва да избирам, ще е корицатана "Двор от мъгла и ярост",защото е в по-любимият ми цвят  050 и ми донася по-различно усещане, докато я гледам, от корицата на "Двор от рози и бодли".

http://nheartbooks.blogspot.com/

Lili 13

Новороден
Новороден
На мен лично повече ми харесва корицата на „Двор от рози и бодли”.Колкото и да харесвам синият цвят корицата на първата книга ми допада повече.

Alex17

Преводач
Преводач
05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Въпреки че предпочитам синия цвят, корицата на "Двор от рози и бодли" ми допада повече.

http://readndwatch.blogspot.com/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Повече ми харесва корицата на "Двор от рози и бодли"  .

sortisa

Сричащ
Сричащ
И двете ми харесват еднакво. Не мога да ги съпоставя. Много си приличат.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Харесвам повече корицата на „Двор от рози и бодли”

stasi

Сричащ
Сричащ

Честно да си призная може би корицата на "Двор от рози и бодли" ми харесва повече. Защото има много красив и наситен червен цвят, а и Фейра ми харесва повече на първата корица. Като, че ли ми е по-запомняща се и разбира се най-любима за сега от двете. 

mockingjay

Преводач
Преводач
06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
От много хора чувам, че поредицата е страхотна и от втората книга очаквам да продължи тази страхотност. Очаквам едно достойно продължение

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alex17

Преводач
Преводач
06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Очаквам да бъде още по-добра от първата. А след всички хвалби, които видях в Goodreads  и YouTube, очакванията ми още повече се завишиха.

http://readndwatch.blogspot.com/

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?

Очаквам историята да се развие и с другите дворове, да има интрига и  повече напрежение

Martin Stoyanov

Прохождащ
Прохождащ
Очаквам да има още по-голям екшън нови персонажи и да се развият в други дворове. :)

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
 Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Тъй като все още чета първата книга, не мога да изкажа предположения за "Двор от мъгла и ярост", но мисля, че ще бъде нещо мрачно, с много предизвикателства (заради заглавието) и ще бъдат трудни времена за главната геройня - Фейра. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ

Очаквам също толкова напрежение както и в първата книга. Много харесах Рис, повече от Тамлин всъщност, така че се надявам на добро развитие за него. Очаквам, че Фейра отново ще трябва да прави трудни избори и решения. Някак си имам усещането, че нещата във втората книга вървят към голяма война.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Доста големи са ми очакванията. Това лавиране между Тамлин и Рисард, избора на Фейра, кой ще е с нея.НАдявам се да направи най-добрия избор.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next