Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова!

Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 6]

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Може би не. Като се познавам, може би бих се затворила в себе си и забавление би било последното, за което ще мисля.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Разбира се, животът е кратък и никой не знае колко му е писано да живее.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Естествено , в подобна ситуация не знам какво друго му остава на човек.Все пак животът е един и трябва да се изживее стойностно :)

http://booumouse.blogspot.bg/

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Може би, ако съм в състояние да мисля за забавления при това положение.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Най-вероятно да. Всеки трябва да търси щастието си и да прави нещата, които го карат да се чувства щастлив, така че да забрави дори за момент проблемите си.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.05. Какво мислите, че ще открие Стела, когато пристига при братовчедка си Лиза в Генуа?
Надявам се новото място ще й помогне да се почуства щастлива, доволна, да намери нови приятели и разбира се любов. 

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.05. Какво мислите, че ще открие Стела, когато пристига при братовчедка си Лиза в Генуа?
Може би ще открие спокойствие и разбира се една голяма любов. Може би ще разбере, че все още има за какво да се бори и да живее. Поне такова е моето предположение.

PesychinKa

Прохождащ
Прохождащ
Любов за която ще си струва да се бори да живее...

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
В Генуа Стела ще срещне мъж , който ще пробуди трепети и вълнения , каквито не е изпитвала досега .

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Предполагам, че ще открие нещо или някой, чрез които ще забрави за момент за здравословния си проблем.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Любов, разбира се! :)

venitybs

Сричащ
Сричащ

Мисля, че Стела ще открие някой, когото цял живот е чакала да открие.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Може би тя не се надява да открие нещо конкретно ,но според мен ще намери голямата си любов :)

http://booumouse.blogspot.bg/

mockingjay

Преводач
Преводач
10.05. Какво мислите, че ще открие Стела, когато пристига при братовчедка си Лиза в Генуа?
Спокойствие и чист въздух. А самата книга е любовна, та че и снажният младеж, чието име забравих

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 11.05. Има ли надежда за Стела?
Искрено се надявам да има надежда за Стела и тя да се излекува напълно.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next