Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

hrissiiiii, kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3867)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова!

Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 6]

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Може би не. Като се познавам, може би бих се затворила в себе си и забавление би било последното, за което ще мисля.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Разбира се, животът е кратък и никой не знае колко му е писано да живее.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Естествено , в подобна ситуация не знам какво друго му остава на човек.Все пак животът е един и трябва да се изживее стойностно :)

http://booumouse.blogspot.bg/

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Може би, ако съм в състояние да мисля за забавления при това положение.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Най-вероятно да. Всеки трябва да търси щастието си и да прави нещата, които го карат да се чувства щастлив, така че да забрави дори за момент проблемите си.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.05. Какво мислите, че ще открие Стела, когато пристига при братовчедка си Лиза в Генуа?
Надявам се новото място ще й помогне да се почуства щастлива, доволна, да намери нови приятели и разбира се любов. 

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.05. Какво мислите, че ще открие Стела, когато пристига при братовчедка си Лиза в Генуа?
Може би ще открие спокойствие и разбира се една голяма любов. Може би ще разбере, че все още има за какво да се бори и да живее. Поне такова е моето предположение.

PesychinKa

Прохождащ
Прохождащ
Любов за която ще си струва да се бори да живее...

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
В Генуа Стела ще срещне мъж , който ще пробуди трепети и вълнения , каквито не е изпитвала досега .

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Предполагам, че ще открие нещо или някой, чрез които ще забрави за момент за здравословния си проблем.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Любов, разбира се! :)

venitybs

Сричащ
Сричащ

Мисля, че Стела ще открие някой, когото цял живот е чакала да открие.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Може би тя не се надява да открие нещо конкретно ,но според мен ще намери голямата си любов :)

http://booumouse.blogspot.bg/

mockingjay

Преводач
Преводач
10.05. Какво мислите, че ще открие Стела, когато пристига при братовчедка си Лиза в Генуа?
Спокойствие и чист въздух. А самата книга е любовна, та че и снажният младеж, чието име забравих

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 11.05. Има ли надежда за Стела?
Искрено се надявам да има надежда за Стела и тя да се излекува напълно.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next