Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова!

Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 6]

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?
Хареса ми историята и чух добри отзиви за книгата. Също ме привлече това, че авторката е българка.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ
Дата: 07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?

Историята ми се струва доста интересна. :)

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Привлече ме анотацията. 3нам, че може би ще си поплача на нея, но пък такива книги винаги са ми харесвали и затова мисля, че и тази ще ми хареса.

venitybs

Сричащ
Сричащ
Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?

Очаквам, че "Един удар на сърцето" може да бъде малко тъжна, дори да ме накара да поплача, но съм убедена че ми хареса много.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?
Надявам се да не е поредната разводнена история, а да е нещо изключителна.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Очаквам, че книгата ще ме разчуства  и развълнува. Надявам се на една красива история.

mockingjay

Преводач
Преводач
08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?
За любовна история с малко драма в нея. Трогателна или нещо въздействащо

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Мисля, че ще е наистина интересна книга с малко по-тежка история. :)

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Очаквам да прочета една красива и драматична любовна история,която наистина да ми повлияе и да почувствам емоциите на героите.

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Очаквам завладяваща история , изпълнена с тъга , радост , надежда и любов .

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Очаквам да е доста интересна. Предполагам, че ще си поплача, но все пак се надявам на щастлив край.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Очаквам книгата да е интересна и да се чете бързо. Мисля, че ще е с отворен край, но се надявам в края на поредицата всичко да е наред и Стела да е добре.

mockingjay

Преводач
Преводач
09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Да, дори състоянието ми би ме мотивирало още повече

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Бих постъпила точно като Стела. 

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
След дълъг размисъл сигурно щях да взема такова решение .

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next