Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас!

Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 8]

Martin Stoyanov

Прохождащ
Прохождащ
Коя история ви допада повече – тази на Америка Сингър или на Идлин?
Главно ми допада историята на Америка . :)

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 08.05. Коя история ви допада повече – тази на Америка Сингър или на Идлин?
Историята на Америка ми допада повече.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 08.05. Коя история ви допада повече – тази на Америка Сингър или на Идлин?

Засега на Америка повече ми харесва, но се надявам след „Короната“ да си променя мнението

Vegas Girl

Новороден
Новороден
На Идлин. Като герой я харесвам повече от Америка, следователно нейната история ми допада повече.

leon4o1618

Новороден
Новороден
Америка Сингър-тя е първата.

https://booksforteenagers.alle.bg/

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Тази на Америка. Някак си, историята на бедното момиче, което пристига в двореца и не го е страх да срита принца ми се струва много по-забавна от историята на разглезеното до мозъка на костите си, родено в двореца момиче, което не знае какво иска и прави каквото си иска с всички просто, защото може да си го позволи... Не, че историята й не е интересна и няма своите положителни страни, но определено в историята на Америка имаше страхотна динамика, която не откривам в историята на Идлин. :)

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
На Америка също много ми хареса ,но сега четейки тази на Идлин тя ми харесва малко повече , може би защото ролите са разменени или просто заради самия характер на принцесата , но нейната история много ми допадна :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Историята на Америка Сингър ми харесва повече .

Alex17

Преводач
Преводач
08.05. Коя история ви допада повече – тази на Америка Сингър или на Идлин?
Америка, защото е първообраза и цялата история тръгна от нея.

http://readndwatch.blogspot.com/

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Все още не съм дочела докрай историята на Америка, а историята на Идлин ми е напълно непозната, но една приятелка ми разказа горе-долу какво се случва и засега съм с впечатлението, че историята на Америка ми харесва повече.

Lili 13

Новороден
Новороден
На Америка Сингър определено.Нейната история ме грабна повече.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 09.05. Какви са очакванията ви от „Короната“?

Да се развият отношенията между принцесата и основните кандидати, интересно ми е какво ще се случи между нея и Ерик...

Lili 13

Новороден
Новороден
Принцесата да направи този така очакван избор между тридесет и петимата си ухажори.
Очаквам, че историята ще приключи така хубаво както започна.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Очаквам романтична история с интересен сюжет .

Alex17

Преводач
Преводач
09.05. Какви са очакванията ви от „Короната“?
Принцеса Идлин да избере своя принц, и с това да сложи един наистина хубав финал на историята.

http://readndwatch.blogspot.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next