Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър!

Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 7]

Alex17

Преводач
Преводач
08.05. Какви са очакванията ви от книгата?
Очаквам книгата да ме грабне от първата до последната страница, а като я свърша да искам пак да я чета 050

http://readndwatch.blogspot.com/

Lili 13

Новороден
Новороден
Дата: 08.05. Какви са очакванията ви от книгата?
Очаквам да ме грабне веднага от първата страница.Да се разкрият всички пазени тайни и най-накрая да се стигне до щастлив кай.

mockingjay

Преводач
Преводач
09.05. Как ще се почувствате, когато най-после прочетете последната книга в поредицата?
Гадно. Защото обикновено когато завърша поредица, която харесвам (а съм сигурна, че тази ще ми хареса) искам още и още. Така беше с Легендата, Хари Потър, Прелестни създания, Лабиринтът, Лукс серията и още много. Но пък аз казвам, че е най-добре да се откажеш, докато си още на върха. Поредици с повече от 10 книги идват много. Ще се чувствам хем тъжно, хем някак завършена.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Lili 13

Новороден
Новороден
Дата: 09.05. Как ще се почувствате, когато най-после прочетете последната книга в поредицата?
Предполагам, че ще почувствам някак си развълнувана, защото най-сетне ще разбера какво ще се случи с всички герои и дали те ще победят кралица Левана, но в същото време ще се почувствам тъжна, защото това ще е краят на поредицата и няма да мога да чета още за тези прекрасни и страхотни герои.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 09.05. Как ще се почувствате, когато най-после прочетете последната книга в поредицата?
Ще ме бъде малко тъжно за героите , но ще бъда удовлетворена от себе си , че съм прочела цялата поредица .

Alex17

Преводач
Преводач
09.05. Как ще се почувствате, когато най-после прочетете последната книга в поредицата?
Винаги когато свършвам поредица изпадам в две състояния наведнъж - еуфория и тъга. Еуфория защото най-накрая имам всички отговори и мога да започна да чета друга поредица. Тъга, защото поредицата ми е харесала и до такава степен съм свикнала с героите fly monkey angel

http://readndwatch.blogspot.com/

Martin Stoyanov

Прохождащ
Прохождащ
Чудно , защото знам че финалът ще ме разбие . (в добрия смисъл)

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Ами когато ги прочета всичките, тогава се надявам да са ми харесали много.

neko

Сричащ
Сричащ

Всяка поредица има своя край, "Лунните хроники" е страхотна, затова мисля, че ще почувствам облекчение, след като прочета, че всичко се е развило добре и, че всички герои са получили това, което заслужават.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Винаги като завършвам определена поредица от една страна ми е тъжно ,че историята свършва и вече няма да чета за любимите си герои , но от друга страна естествено се радвам ,че ще завърши подобаващо :)

http://booumouse.blogspot.bg/

leon4o1618

Новороден
Новороден
Тъжно, защото поредицата свършва Sad

https://booksforteenagers.alle.bg/

Martin Stoyanov

Прохождащ
Прохождащ
10.05. Според вас истина ли е, че ужасни белези загрозяват лицето на принцеса Уинтър?
Не мисля , че ужасните белези загрозяват лицето на принцеса Уинтър, защото всеки е красив , но отвътре , в душата .

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 10.05. Според вас истина ли е, че ужасни белези загрозяват лицето на принцеса Уинтър?
Според мен това не е истина .

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.05. Според вас истина ли е, че ужасни белези загрозяват лицето на принцеса Уинтър?
Не винаги външният вид е огледалото на душата.

Lili 13

Новороден
Новороден
Според мен това не е истина.Вероятно кралицата е пуснала този слух.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next