Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 1 Скрит и 8 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Ангелска кръв" на Налини Синг!

Предизвикателство с "Ангелска кръв" на Налини Синг!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 5]

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 18.04. Каква е задачата на Елена, като ловец на Гилдията?
Нейната задача е да намери предателя архангел .

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 18.04. Каква е задачата на Елена, като ловец на Гилдията?
Тя трябва да намери архангела , който е предател.

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 18.04. Каква е задачата на Елена, като ловец на Гилдията? (Помогнете си с анотацията.)
Задачата на Елена е да намери архангел предател .

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 19.04. Какво мислите за факта, че в „Ангелска кръв“ има ангели, вампири, ловци и смъртни? Ще се получи ли интересна история? написа:

Присъствието на дадени същества в книга, не я прави задължително интересна. Важен е стилът на писане на автора. А по коментарите които съм чела за Налини Синг очаквам много интересна книга. Така че нямам търпение да се добера до нея.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 19.04. Какво мислите за факта, че в „Ангелска кръв“ има ангели, вампири, ловци и смъртни? Ще се получи ли интересна история?
Комбинацията от този богат набор от различни по произход герои в книгата е една от основните причини да и обърна внимание.Мисля, че ще се получи наистина интересна и динамична история.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 19.04. Какво мислите за факта, че в „Ангелска кръв“ има ангели, вампири, ловци и смъртни? Ще се получи ли интересна история?
Мисля, че определено ще я чета и се надявам при толкова разнообразни същества да се получи наистина интересна история.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Мисля , че комбинацията от тези различни същества е много интересна . Дали ще се получи увлекателна история зависи най - вече от старанието на авторката да изгради образите в дълбочина и развитието на сюжета .

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Да, историята е завладяваща - всеки е обвързан с всеки по един или друг начин.

venitybs

Сричащ
Сричащ

Мисля, че именно заради факта, че в книгата присъстват толкова различни същества ще я направи интересна и необичайна.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Сами по себе си всичките тези същества са интересни и ,ако авторката е съумяла да ги съчетае добре и стилът и на писане е хубав би се получила доста интересна история.Интересно ми е как са описани и представени ангелите , вампирите и ловците.

http://booumouse.blogspot.bg/

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 20.04. Чели ли сте книги, в които са присъствали ловци или ангели? Избройте заглавията им. написа:

Не, не съм чела подобна книга.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 20.04. Чели ли сте книги, в които са присъствали ловци или ангели? Избройте заглавията им.
Чела съм такива книги. Поредиците "Реликвите на смъртните" и "Адски устройства" от Касандра Клеър. Също така в момента чета "Лейди полунощ".

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 20.04. Чели ли сте книги, в които са присъствали ловци или ангели? Избройте заглавията им.
Да, "Реликвите на смъртните" от Касандра Клеър и "Паднали ангели" от Лорън Кейт има и още, но сега се сещам само за тях.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Поредицата "Ш-ш-шт", поредицата "Реликвите на смъртните".

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Не съм чела книги , в които са присъствали ловци или ангели .

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next