Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Ангелска кръв" на Налини Синг!

Предизвикателство с "Ангелска кръв" на Налини Синг!

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 5]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Имате възможност да спечелите бройка от „Ангелска кръв“, първа книга от поредицата "Ловец на Гилдията" от Налини Синг.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт България".

* Изпратете предварително следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза, трите имена, точен адрес (пример: гр./с, жк. ул., бл., ет., ап.), пощенски код, телефон за връзка.

За тема: „Ангелска кръв".
Проверете данните си. При промяна веднага се свържете с мен на същия имейл, преди играта да е приключила.
**Ако се намирате в чужбина може да изпратите данните на ваша роднина, намираща се в България.

Харесайте следните страници:
* Егмонт
* Егмонт Тийн
* Егмонт, Книги за любов
* Форум Муза
* IvShadow

* Всеки ден отговаряйте в тази тема на въпроса, който съответства на написаната дата. Разминавания не се приемат.
* На въпросите със свободен отговор трябва да напишете минимум 1-2 изречения. Не приемам отговори само от една дума, освен, ако въпроса не го изисква.
* Не приемам отговори, които са в разрез с правилата на форум Муза.
* Не копирайте мнения на въпросите със свободен отговор от друг.
* Може да си помагате със сайта на  "Егмонт", страницата на "Егмонт" във Facebook, Google, Goodreads или с Форум Муза.
* Въпросите копирайте заедно с датата и тогава отговаряйте.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна. Това важи и ако спечели от друго място същата книга, за която се играе.
* Имате право да участвате във всички пуснати предизвикателства, но можете да спечелите само една книга.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип.
* Ако изтегля номерчето на скорошен победител, ще се наложи да изтегля отново.
* ЗАБРАНЕНО е да се регистрирате няколко пъти, за да участвате. Ако се усъмня, веднага ще ви премахна от крайното теглене.

* 1 допълнителен билет – Споделите публикацията към предизвикателството в twitter или Facebook. Добавете точен линк към публикацията заедно с отговора си на въпроса за деня. Може направо да споделите публикацията от страницата на форум Муза във Facebook или от страницата IvShadow.

* Ще изтегля едно номерче чрез random.org и ще видя на чий потребител отговаря.
* Предизвикателството продължава от 14.04.2016 г. до 23.04.2016 г. в 14 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 09.03.2016 г. или на следващият ден.
* В рамките на 3 месеца, потребителите, които са спечелили от предизвикателствата трябва да пуснат мнение за спечелената книга в определената тема. Може да пуснете и ревю в раздел „Ревюта“. Системно пренебрегване на това условие, ще ви донесе забрана за участие в предизвикателствата.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Темата за книгата, за която участвате.

"Ангелска кръв"

**Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 14.04 до 23.04 в 14 ч. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.

Дата: 14.04. Какво ви привлече в „Ангелска кръв“, за да се включите в предизвикателството?
Дата: 15.04. Коя корица ви допада повече? Оригиналната или българската?
Дата: 16.04. Колко книги са излезли от поредицата „Ловец на Гилдията“?
Дата: 17.04. Срещали ли сте информация за писателската Налини Синг и за нейните книги?
Дата: 18.04. Каква е задачата на Елена, като ловец на Гилдията? (Помогнете си с анотацията.)
Дата: 19.04. Какво мислите за факта, че в „Ангелска кръв“ има ангели, вампири, ловци и смъртни? Ще се получи ли интересна история?
Дата: 20.04. Чели ли сте книги, в които са присъствали ловци или ангели? Избройте заглавията им.
Дата: 21.04. Елена ще се справили с поставената задача?
Дата: 22.04. Защо според вас Рафаел е описан като смъртоносно същество, отбягвано от всички? Споделете вашата теория. (Отново предупреждавам без спойлери.)
Дата: 23.04. Елена и Рафаел ще се справят ли с привличането помежду си?

Късмет на всички! sun

https://ivshadow.wordpress.com/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.04. Какво ви привлече в „Ангелска кръв“, за да се включите в предизвикателството?
1.Книгата съм я "заплюла" още, когато излезна на пазара.
2. Корицата й.
3.И разбира се най-вече самата история.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Привлече ме най - много интересната анотация на книгата .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/1054411291282207?pnref=story

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ

Заглавието.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Комбинацията от много свръхестествени същества събрани в една книга, и разбира се анотацията също ми привлече вниманието както и корицата.
https://www.facebook.com/evittaamdi.amdievi/posts/1165600220189765?pnref=story

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Чух хубави отзиви за книгата. Също така ми хареса историята и заглавието е много интригуващо.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Привлече ме на първо място хубавата корица , после прочетох и резюмето и то също ме спечели.Историята звучи доста интересно :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Какво ви привлече в „Ангелска кръв“, за да се включите в предизвикателството? написа:
Авторката отдавна ми се набива в очите в Goodreads. И въпреки че бях си харесала друга нейна поредица, анотацията на тази също звучи много добре.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
И двете корици ми харесват еднакво. Не бих могла да избера.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 15.04. Коя корица ви допада повече? Оригиналната или българската? написа:

Трябва да призная, че надписите на бг корицата не ми харесват, прекалено са ми завъртяни. Като изключим това повече харесвам българската... и великобританската.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
И двете са хубави, но на мен ми харесва повече нашата корица.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Оригиналната корица ми харесва повече .

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
И двете много ми харесаха , но май българската ми харесва една идея повече :)

http://booumouse.blogspot.bg/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Не защото е българска, но наистина тя ми допада доста повече от оригиналната корица.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 16.04. Колко книги са излезли от поредицата „Ловец на Гилдията“?
Според goodreads има излезли осем книги, а деветата се очаква да излезе есента тази година...освен това има и наистина впечатляваща бройка от новели почти към всяка книга lol!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 5]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next