Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Тези плитки гробове" от Дженифър Донъли!

Предизвикателство с "Тези плитки гробове" от Дженифър Донъли!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 10 от 13]

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 06.03. Допада ли ви професията, която си е харесала главната героиня?

Да, допада ми.Определено с подобна професия не се скучае.Лошото е, че тези с мръсните тайни не са особено очаровани да им изкарват "кирливите" ризи на бял свят.Което ще рече образно казано- разследващия ще е винаги с единия крак в ....ами сещате се къде!

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Да, доста ми допада. Мисля, че е вълнуваща и криеща куп възможности. Донякъде е и доста рискована, но пък тръпката от добре свършената работа със сигурност си заслужава.

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ

На мен не ми допада професията й, просто защото аз никога не бих я избрала като моя работа. Иначе героинята си има своите основания да бъде такава. Бих казала, че е доста опасна и отговорна за жена професия.

mitencetoy

Новороден
Новороден
- Ако я гледам във филм, сериал или пък я чета в книга - да, би ми била интересна и забавна.
Обаче ако се налага аз да я работя, мисля, че не бих го направил - твърде много емоционално натоварване.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Допада ми професията , която е избрала Джоузефин Монтфорт . Разследващата журналистика изисква предприемчивост и съчетаване на време , възможност и талант .

neko

Сричащ
Сричащ

Всеки сам решава с какво ще се занимава. Без значение дали тя иска да е журналистка, счетоводителка или чистачка, чисто по женски бих я подкрепила, понеже за всяка жена, за всеки човек като цяло, е важно на първо място да следва мечтите си.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 06.03. Допада ли ви професията, която си е харесала главната героиня? написа:

На мен по-скоро не. Но аз съм на вие с писането, а за всеки род журналистика си трябва дар слово за да можеш да привлечеш читателите към това което си написал и да ги направиш съпричастни.
Но за всеки влак си има пътници. Предполагам, че не на всички ще им допаднат професиите към които аз бих се насочила.

mockingjay

Преводач
Преводач
06.03. Допада ли ви професията, която си е харесала главната героиня?
Много зависи от темата по която пише. Но пък от тази журналистика има големи ползи. На мен ми харесва

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Да,професията е много интересна.

Alex17

Преводач
Преводач
06.03. Допада ли ви професията, която си е харесала главната героиня?
Щом си я харесва, няма лошо... Иначе на мен лично журналистиката като професия много ми привлича :)

http://readndwatch.blogspot.com/

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Определено разследващ журналист звучи интересно. Но аз не бих работила подобно нещо.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Харесва ми професията на разследващ журналист, но както писах вчера, тя е опасна. Темите, които се разследват са свързани с престъпления, корупции по високите етажи на властта и всеки, който иска да практикува тази професия, трябва да е внимателен.

Alex17

Преводач
Преводач
07.03. Какъв може да е този мистериозен инцидент с бащата на Джо? Дайте предположение.
Знам, че може да звучи много странно, но на мен се ми се струва, че този инцидент включва стълби и бутане 050

http://readndwatch.blogspot.com/

mitencetoy

Новороден
Новороден
Дата: 07.03. Какъв може да е този мистериозен инцидент с бащата на Джо? Дайте предположение.

- Тъй като преди бях попадал на ревю на книгата - знам отговора.
Не искам обаче да спойлвам хората, затова ще кажа, че на всекиго би се случила злополука, било то да се подхлъзнеш, да се спънеш, да се задавиш и т.н.
Това би било моето предположение.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 07.03. Какъв може да е този мистериозен инцидент с бащата на Джо? Дайте предположение.
Може да го е ударил гръм, или да е катастрофа, или да е паднал..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next