Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 9]

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 04.03. Кои други книги на Аби Глайнс искате да бъдат издадени на български език?
Много бих се радвала да продължат с останалите книги от Rosemary beach. Искам да разбера какво се случва и с останалите герои. Много харесах стила на авторката и бих се радвала да прочета и нещо друго от другите и поредици.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 04.03. Кои други книги на Аби Глайнс искате да бъдат издадени на български език?
The Vincent boys поредицата, както и Existence Trilogy биха ми били интересни да ги прочета

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Би ми било интересно да прочета поредицата "The Vincent boys" :)

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Поредицата The Vincent Boys ми звучи интересно , както и Existence

http://booumouse.blogspot.bg/

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Много бих искала да видя на български трилогията "Existence Trilogy" 1."Existence", 2."Predestined", 3."Ceaseless", а също така няма да се разсърдя ако издадат и допълнителната книжка "Leif (Existence Trilogy, #2.5)".Харесва ми стила на писане на авторката, и ще ми е много интересно да прочета от нея тази паранормална романтика monkey in love .Дано издателството да я издаде!

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 04.03. Кои други книги на Аби Глайнс искате да бъдат издадени на български език? написа:

Алчан съм. Искам всички 050

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Искам да издадат на български език книгите "Breathe" , "Because of Low" , "While It Lasts" , "Just for Now" , "Sometimes It Lasts" , "Misbehaving" , "Bad for You" , "Hold on Tight" , "Until the End" от поредицата "Sea Breeze" и останалите книги от поредицата "Rosemary Beach" .

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Всичко от авторката, но най-вече бих искала да видя издадена цялата поредица Rosemary Beach. Особено книгите за Дела и Уудс (Twisted Perfection, Simple Perfection), Грант и Харлоу (Take A Chance, One More Chance) и Бети и Трип (You Were Mine).

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Поредицата "Sea Breeze".

dalinda

Сричащ
Сричащ

Тъй като сега се интересувам специално от тази поредица, бих желала да бъде до край издадена на български, просто ми е любопитно какво става и с другите герои. :)

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Бих желала да се издадат "Take A Chance" и "One More Chance".

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 05.03. Колко книги има издадени Аби Глайнс? Напишете цифрата.

48 ги изброих издадени в Goodreads

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 05.03. Колко книги има издадени Аби Глайнс? Напишете цифрата. Книгите и са 48.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 05.03. Колко книги има издадени Аби Глайнс? Напишете цифрата.
Мисля ,че са 48 -това си е доста внушителна цифра.

http://booumouse.blogspot.bg/

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 05.03. Колко книги има издадени Аби Глайнс? Напишете цифрата. 48

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next