Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 9]

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери) написа:

Почти никога нямам някакви теории или ако имам те тотално се разминават с действителността 050 Ако обаче някакси успея да позная, значи книгата е много, ама абсурдно много предсказуема и не бих я препоръчала на никого.

venitybs

Сричащ
Сричащ
Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се?

До края на втората книга историята се развиваше, както очаквах. Нямам търпение да разбера дали правилно съм предположила за действието на "Завинаги".

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? 
Имах някои теории за втората книга и те се оправдаха донякъде, но имаше и доста изненади.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ

Винаги имам теория за развитието на историята, ама моята беше малко по - заплетена с любовни триъгълници...примерно, все още не съм чела тази надявам се да е интересно развитието на героите

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Имах теории и те се оправдаха донякъде.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Определена не очаквах причината поради която Ръш отблъскваше така яростно Блеър да е това, което излезе накрая.Имах си съвсем други теории относно неговата враждебност,които се оказаха тотално грешни!

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Нямах никакви теории. Имаше неща, които не очаквах

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери)

Теории не бих казала,че съм имала,но имах очаквания,които напълно се оправдаха.Имаше доста изненади и обрати в предишните две книги,така че с нетърпение искам да прочета и тази книга.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери)
Имах някакви догадки относно развитието на сюжета , които почти се оправдаха , но имаше и неочаквани обрати .

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ

За първата книга нямах абсолютно никакви очаквания, тъй като беше от напълно непознат за мен автор. След втората си позволих някои догадки за развитието на сюжета, но останах неподготвена за обратите.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Честно казано всеки път щом си намислех, че ще стане нещо то никога не ставаше. Затова по-нататък спрях да развивам, каквито и да са теории просто четях и чаках да видя какво ще се случи. :)

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Да си призная избързах и прочетох напред какво се случва и общо взето каквото си мислех, че ще се случи така и стана в последствие.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Аз не очаквах Блеър да зареже Ръш в първата книга, но факт - това се случи, което ме изненада

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 03.03. Ще ви бъде ли интересно да видите издадена книгата „Rush Too Far“?
- Не съм много сигурна. Определено ще ми бъде интересно да прочета историята и от гледната точка на Ръш, но съм малко негативно настроена като цяло.

venitybs

Сричащ
Сричащ
Дата: 03.03. Ще ви бъде ли интересно да видите издадена книгата „Rush Too Far“?

Да, разбира се. Ще ми бъде много интересно да прочета гледната точка на Ръш.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next