Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 1 Скрит и 8 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 9 от 9]

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 08.03. Въпреки всички проблеми и усложнения, Ръш и Блеър могат ли да бъдат заедно?

Да могат да бъдат заедно,те са създадени един за друг.И след всичко през,което преминаха заслужават да бъдат заедно. :)

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 08.03. Въпреки всички проблеми и усложнения, Ръш и Блеър могат ли да бъдат заедно?

Със сигурност могат и заслужават да бъдат заедно. Те са си един за друг, трябва само да преодолеят някои леки пречки, като Нан и майката на Ръш.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Въпреки всичко, което преживяха съм убедена, че ще останат заедно.Те са като две половинки от едно цяло - не могат един без друг.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?

Определено не бих искала да бъда на мястото на Нан. Не искам да съм толкова отровена от злоба и тънеща в самосъжаление като нея.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
На сестрата на Ръш, много лоши неща е преживяла, но ги обръща на злоба и омраза... Това не е в мой стил

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете? написа:

Определено на мястото на сестрата на Ръш. Заради някаква криворазбрана лоялност и злоба да бъда отделена от семейството си.

venitybs

Сричащ
Сричащ

И аз се присъединявам към предишните мнения и ще кажа, че в никакъв случай не желая да бъда на мястото на Нан. Ужасно, злобно същество! Не помня скоро да е имало друг персонаж от книга да ме дразни толкова много!

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Не бих искала да бъда на мястото на Нан.В нея не ми харесва това,че излъчва толкова злоба и негавитивизъм и с това си поведение ме дразни изключително много.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Не бих искала да бъда на мястото на Нан. Не бих могла да живея с толкова злоба в себе си.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
С риск да се повторя и аз ще кажа ,че не бих искала да съм на мястото на Нан - това е едно от най-антипатичните същества ,които съм срещала в книгите.Но като цяло не бих си се представила на ничие място -дори и на Блеър защото в реалния живот не си падам по тези драми и заплетени любовни истории.

http://booumouse.blogspot.bg/

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

На мястото на Джорджиана и Ейб!Това са от онзи тип "безгръбначни" герои, които предизвикват голямо възмущение в мен!!!По мое мнение всеки отрицателен герой си има причина да е такъв/в случая Нан/ !Друг е въпроса до колко е правилна тази причина, но това е друга тема..А въпросните "безгръбначни" герои са лишени от всякакъв вид чувства,освен вродения им егоизъм!

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Не бих искала да бъда на мястото на Ръш и да имам неговите проблеми .

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Заключвам темата. Резултатите очаквайте по-късно.

Редактиране: Имам малък проблем и заради него утре ще обявя резултатите.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9