Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 2 Bots

iv_an, nk73

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 9]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Имате възможност да спечелите бройка от „Твърде далеч: Завинаги“ от Аби Глайнс.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт България".

* Изпратете предварително следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза, трите имена, точен адрес (пример: гр./с, жк. ул., бл., ет., ап.), пощенски код, телефон за връзка.

За тема: „Твърде далеч: Завинаги".
Проверете данните си. При промяна веднага се свържете с мен на същия имейл, преди играта да е приключила.
**Ако се намирате в чужбина може да изпратите данните на ваша роднина, намираща се в България.

Харесайте следните страници:
* Егмонт
* Егмонт Тийн
* Егмонт, Книги за любов
* Форум Муза
* IvShadow

* Всеки ден отговаряйте в тази тема на въпроса, който съответства на написаната дата. Разминавания не се приемат.
* На въпросите със свободен отговор трябва да напишете минимум 1-2 изречения. Не приемам отговори само от една дума, освен, ако въпроса не го изисква.
* Не приемам отговори, които са в разрез с правилата на форум Муза.
* Не копирайте мнения на въпросите със свободен отговор от друг.
* Може да си помагате със сайта на  "Егмонт", страницата на "Егмонт" във Facebook, Google, Goodreads или с Форум Муза.
* Въпросите копирайте заедно с датата и тогава отговаряйте.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна. Това важи и ако спечели от друго място същата книга, за която се играе.
* Имате право да участвате във всички пуснати предизвикателства, но можете да спечелите само една книга.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип.
* Ако изтегля номерчето на скорошен победител, ще се наложи да изтегля отново.
* ЗАБРАНЕНО е да се регистрирате няколко пъти, за да участвате. Ако се усъмня, веднага ще ви премахна от крайното теглене.

* 1 допълнителен билет – Споделите публикацията към предизвикателството в twitter или Facebook. Добавете точен линк към публикацията заедно с отговора си на въпроса за деня. Може направо да споделите публикацията от страницата на форум Муза във Facebook или от страницата IvShadow.

* Ще изтегля едно номерче чрез random.org и ще видя на чий потребител отговаря.
* Предизвикателството продължава от 29.02.2016 г. до 09.03.2016 г. в 14 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 09.03.2016 г. или на следващият ден.
* В рамките на 2 месеца, потребителите, които са спечелили от предизвикателствата трябва да пуснат мнение за спечелената книга в определената тема. Може да пуснете и ревю в раздел „Ревюта“. Системно пренебрегване на това условие, ще ви донесе забрана за участие в предизвикателствата.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Темата за книгата, за която участвате.

"Твърде далеч: Завинаги"

**Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 29.02 до 09.03 в 14 ч. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.

Дата: 29.02. Какво ви впечатли в първите две книги?
Дата: 01.03. Коя от българските корици харесвате най-много от трите?
Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери)
Дата: 03.03. Ще ви бъде ли интересно да видите издадена книгата „Rush Too Far“?
Дата: 04.03. Кои други книги на Аби Глайнс искате да бъдат издадени на български език?
Дата: 05.03. Колко книги има издадени Аби Глайнс? Напишете цифрата.
Дата: 06.03. Ръш ще успее ли да се справи със ситуацията, в която се намира?
Дата: 07.03. Според вас дали ще се стигне до вземане на някакво решение от страна на Блеър или не?
Дата: 08.03. Въпреки всички проблеми и усложнения, Ръш и Блеър могат ли да бъдат заедно?
Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?

Късмет на всички! sun

https://ivshadow.wordpress.com/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Много са интересни и увлекателни. Хареса ми любовта между Ръш и Блеър. Нямам търпение да си купя третата книга, за да разбера края на тяхната история.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
линк
Привлече ме това, че Ръш се промени с течение на сюжета или по-скоро показа истинското си Аз пред Блеър. Хареса ми колко лудо влюбен е Ръш в Блеър. Въпреки че книгите са кратки, действието е достатъчно динамично и има доста интересни обрати.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Образа на Ръш, а и самата история. Книгите са страхотни, действието се развива страхотно. Всички описания на геройте са страхотни.

venitybs

Сричащ
Сричащ

В първите две книги ме впечатлиха силните персонажи, заплетената и динамична сюжетна линия, увлекателния стил на писане на авторката.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Впечатли ме развитието на любовната история между Ръш и Блеър и препятствията , през които преминават .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/1022437794479557?pnref=story

dalinda

Сричащ
Сричащ

Какво да кажа...уникални книги, впечатли ме Ръш....направо нямам думи за неговия персонаж. Също така ме привлече и любовната история на Блеър и Ръш...уникални, просто нямам думи, с които да опиша тези невероятни книги. ♥

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Ами чаках с голямо нетърпение първата част, но когато я прочетох малко се разочаровах - всички ми се развиваше доста бързо, сякаш самата книга беше от една глава. Втората имаше малко по-раздвижена история, но пак не ме впечатли много. Сега третата ще видя :)

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Ще запозна оттам, че кориците са страхотни. Това беше първото нещо, което веднага ми грабна вниманието. Историята също е интересна, със заплетени взаимотношения и докато съм чела, изобщо не съм скучала. Но може би най ми хареса образа на Ръш и неговата трансформация.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Много ми хареса стила на писане на Аби Глайнс. Историята е лека и увлекателна и бързо завладява читателя. Ръш и Блеър определено ми станаха любимци.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 29.02. Какво ви впечатли в първите две книги? написа:

Хареса ми силата на Блеър. Как въпреки всички неприятности които ѝ сервира живота успява да се изправи на крака и да продължи напред. Харесва ми и непокизма на Ръш. И как въпреки, че всячески се опитва да се покаже незаинтересован, накрая просто се предаде пред любовта си към Блеър

bibivg

Прохождащ
Прохождащ

Харесва ли лекият стил на писане, увлекателната история, силата на любовта на Блеър.Хареса ми и интригата и образа на Ръш, но май повече ми хареса първата книга.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Определено третата. :)

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Втората корица най - много ми харесва, този готин пич с тези татуировки :)

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 01.03. Коя от българските корици харесвате най-много от трите? написа:

Харесвам и трите корици, но може би най-много последната. Загатва за хепи енд 050

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 9]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next