Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл!

Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 13 от 13]

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 09.03. С какво е по-различен сезонът на злополуките тази година за семейството на Кара? Дайте предположение. написа:

Ами факта, че вече е на възраст в която почва да си задава повече въпрости. Вероятно започва да любопитстват повече за миналото и какво може да е предизвикало това бедстие година след година. Мооже би се е влюбила и иска това проклятие да бъде развалено.

neko

Сричащ
Сричащ
Дата: 09.03. С какво е по-различен сезонът на злополуките тази година за семейството на Кара? Дайте предположение.

Мисля, че тази година сезонът на злополуките е по-различен, защото е последния и това, което го кара да се случва, ще изчезне.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 09.03. С какво е по-различен сезонът на злополуките тази година за семейството на Кара? Дайте предположение.
Тази година вече не са злополуки ,а опити за убийство ."Злото" се е уморило да тормози семейството на Кара и иска да ги убие.

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Може би 'злото" е вече по-могъщо от преди и вече няма да са само злополуки,а може би премахване на цялото семейство.А може Кара най-накрая да предотврати проклятието и този сезон на злополуки да е последен.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Мисля, че ще е по различен, защото ще е последен.  Ще успеят да го спрат веднъж за винаги.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Може би с годините и с порастването на Кара това зло се засилва и в един момент ще иска да унищожи цялото семейство.Ето защо Кара трябва даго спре именно сега , защото по-късно може да няма тази възможност вече.

http://booumouse.blogspot.bg/

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Мисля, че тази година предполагаемото проклятие/поне аз ще го наричам така/ ще се постарае да приключи с фамилията на Кара веднъж и завинаги.Може би Кара/ако е вид същество както си мисля/след навършването на дадена възраст ще успее да противодейства на това явление.И най-вероятно поради тази причина, опитите семейството да бъде унищожено този сезон ще са в пъти по-упорити и жестоки.

Alex17

Преводач
Преводач
09.03. С какво е по-различен сезонът на злополуките тази година за семейството на Кара? Дайте предположение.
Предполагам, защото Кара ще е ключът към отговора как сезонът на злополуките да бъде спрян веднъж завинаги.

http://readndwatch.blogspot.com/

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Най-вероятно различното ще се състой в това, че Кара ще започне да се рови в миналото и да търси корените на проклятието. Много е вероятно заради тази нейна намеса нещата да се усложнят и връзките в семейството да се обтегнат. А ако има замесено и момче, свързано с проклятието - усложненията ще са страшно много. Не знам дали съм права, но така ги "чувствам" нещата. :)

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Предполагам , че този сезон ще бъде най - опустошителният досега и може да бъде фатален за семейството , ако Кара не развали проклятието с помощта на някой .

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 09.03. С какво е по-различен сезонът на злополуките тази година за семейството на Кара? Дайте предположение. Предполагам, че ще намерят начин да спрат сезонът на злополуките и именно Кара ще е в центъра на всичко.

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Заключвам темата. Резултатите очаквайте по-късно.

Редактиране: Имам малък проблем и заради него утре ще обявя резултатите.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 13 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13