Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 2 Bots

iv_an, nk73

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 11]

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 16.02. Как бихте реагирали, ако бяхте на мястото на Руби и родителите ви бяха заключили в гаража?
Бих била ужасена, уплашена, в шок, а после и ядосана. 

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 16.02. Как бихте реагирали, ако бяхте на мястото на Руби и родителите ви бяха заключили в гаража?
На първо място щях да съм много изплашена , още повече ,че собствените ми родители ми причиняват това.Щях да се чувствам сама и уязвима.Единственото ,което щях да искам е да избягам и да се скрия.

http://booumouse.blogspot.bg/

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Нямам си на идея как е реагирала Руби, но аз бих била ядосана, ужасена, потресена, особено ако тъмно.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Може би бих избягала от вкъщи.

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ

Зависи от състоянието в което съм. Ако "дарбата" ми излиза извън контрол, бих се примирила с това тяхно решение. Все пак не бих искала да нараня някого или нещо подобно. Никой родител не би си заключил детето доброволно, трябва да има наистина основателна причина.
Ако пък "дарбата" ми е почернила ума ми, тогава не мисля, че дори ще мога да контролирам това, което правя.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Ако бях и на годините на Руби, щях да се изплаша много и евентуално всичките тези открития щяха да оставят травма в съзнанието ми. Не мога да си предтавя какво е родителите ти да те третират като опасно животно... 767738  Дори и дарбата да е опасна за околните, не мисля, че правилното решение е да заключиш едно объркано дете, което знае за ситуацията точно толкова, колкото и ти самият.

mihaela

Сричащ
Сричащ
Определено бих се чувствала уплашена,предадена,а на по-късен етап ядосана.

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Бих била много уплашена и шокирана,и най-вече от това,че са го направили собствените ми родители.И най-вероятно ще се опитам да се измъкне по всякакъв начин.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Много уплашена и много наранена.

Линк към споделения конкурс във фейсбук:
https://www.facebook.com/rositta.stoianova/posts/1122728941091167

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Щях да се опитам да избягам или ще викам за помощ . Ще бъда много разочарована от това , че най - близките ми хора постъпват така с мен .

mockingjay

Преводач
Преводач
16.02. Как бихте реагирали, ако бяхте на мястото на Руби и родителите ви бяха заключили в гаража?
Пфф, аз колкото съм избухлива с нашите, сигурно ще разбия вратата и ще избягам. Пък и обикновено в Америка гаражите са мястото, където се съхраняват всички инструменти (чукове например) и едва ли ще ми е трудно да разбия вратата дори и да нямам супер-сили

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Първо ще си помисля какво ги е накарало да го направят и след това ще реша как да процедирам.

Alex17

Преводач
Преводач
16.02. Как бихте реагирали, ако бяхте на мястото на Руби и родителите ви бяха заключили в гаража?
Определено първо ще съм уплашена и объркана, а после като си знам ще се опитам да разбия врата за да избягам 050

http://readndwatch.blogspot.com/

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ
Не знам, може би бих опитала да избягам. Но и да изпадна в истерия също е вариант.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Може би нещо в мозъка им и по – слабите психически не издържат,

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next