Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 11]

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 15.02. Според вас какво е това различно нещо, с което се буди Руби на десетия рожден ден и, с което плаши родителите си? Дайте предположение.
Най-вероятно в нея се е пробудила някаква тъмна дарба, която за нормалния свят, в който живеят родителите й, явно е нещо страшно, непознато. Може би външно също се е променила, за да го забележат те толкова бързо - цвят на кожата, очите, косата...мога само да гадая.

mockingjay

Преводач
Преводач
15.02. Според вас какво е това различно нещо, с което се буди Руби на десетия рожден ден и, с което плаши родителите си? Дайте предположение.

Тя една моя приятелка си я купи скоро и я зачетох, но забравих за какво ставаше дума Sad Май можеше да наранява хората по някакъв начин. Но ще да е било извън нейн контрол, защото я отведоха някъде после.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
15.02. Според вас какво е това различно нещо, с което се буди Руби на десетия рожден ден и, с което плаши родителите си? Дайте предположение.
Предполагам е отключила някаква тъмна дарба. Сигурно се буди с някакъв знак на кожата си. Сигурно има някаква свръхчовешка сила. Може би мести предмети или нещо такова.

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.02. Според вас какво е това различно нещо, с което се буди Руби на десетия рожден ден и, с което плаши родителите си? Дайте предположение.
Знам с каво се буди Руби на десетия си рожден ден, но за да не издавам части от сюжета, ще кажа просто тъмна плашеща дарба.

mihaela

Сричащ
Сричащ
Някаква сила или дарба е отключила,четох едно ревю ,и е нещо подобно,като силата на Джулиет от ''Разбий ме''.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Предположението ми е , че Руби се буди с телекинетични способности .

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ

Аз залагам на телекинеза. Струва ми се най-тъмната сила.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Руби се е събудила с плашещи умения, които не може да контролира.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Определено очаквам нещо плашещо или ужасно страшно. Very Happy Very Happy Нещо като например да уби хора само като ги погледне...ххаахах определено имам голямо въображение! Very Happy

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Нямам представа. Предполагам с някаква наистина опасна дарба, която я превръща в заплаха за обикновените хора.

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 16.02. Как бихте реагирали, ако бяхте на мястото на Руби и родителите ви бяха заключили в гаража?

Определено бих се побъркала и бих намерила всякакви начини, за да се измъкна. :)

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Дата: 16.02. Как бихте реагирали, ако бяхте на мястото на Руби и родителите ви бяха заключили в гаража?
Честно казано, незнам. Объркана, тъжна, самотна...

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 16.02. Как бихте реагирали, ако бяхте на мястото на Руби и родителите ви бяха заключили в гаража? написа:

Ужасена, предадена, а също така объркана и самотна.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Щях да се изплаша много, собствените ми родители да ме заключат, значи нещо в мен не е наред, сигурно след това щях да крещя, да се ядосам…

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 16.02. Как бихте реагирали, ако бяхте на мястото на Руби и родителите ви бяха заключили в гаража? Незнам , много ядосана , а после след време наранена , страшно самотна и ненормална (все пак това са хората ,който трябва да се грижат за мен )

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next