Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 1 Скрит и 8 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 11]

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
Не очаквах да я сменят. Мисля, че оригинала е супер.

Alex17

Преводач
Преводач
14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
Не. Издателство Егмонт почти винаги си остават оригиналните корици и точно това ми харесва при тях :)

http://readndwatch.blogspot.com/

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ
Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?

Ами, очаквах, но и така ми харесва.

mockingjay

Преводач
Преводач
14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
Не, не съм

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Надявах се да не я сменят , защото много харесах оригиналната

http://booumouse.blogspot.bg/

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Не,мислех,че ще я оставят.

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ
Не, корицата е хубава, а и това с различните корици никога не ми е харесвало.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Очаквах да издадат книгата с оригиналната корица само заглавието да е на български език .

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 15.02. Според вас какво е това различно нещо, с което се буди Руби на десетия рожден ден и, с което плаши родителите си? Дайте предположение.

Очевидно нещо свързано с тъмните сили. Може би ходене по стената (май беше присъщо за демоните) или чисто черни очи (май пак беше присъщо за демоните).

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 15.02. Според вас какво е това различно нещо, с което се буди Руби на десетия рожден ден и, с което плаши родителите си? Дайте предположение. написа:

Най-вероятно способностите ѝ са се пробудили и понеже са неовладяни е направила нещо което да изплаши родителите си. Например да залепи всички мебели за тавана или на вкамени кучето....

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 15.02. Според вас какво е това различно нещо, с което се буди Руби на десетия рожден ден и, с което плаши родителите си? Дайте предположение.
Отключила е тъмните си сили които са неконтролируеми . Предложение очите и са станали черни и цялата стая е в нейната кръв.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Предвид заглавието на книгата се очаква в Руби да се е пробудило нещо зло или демонично, нещо плашещо.Може би като се ядоса предизвиква земетресение или огън .Ще ми е интересно да прочета.

http://booumouse.blogspot.bg/

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Различното сигурно е това , че силите и са се появили. Може би мести предмети с мисълта си или пък някакъв умствен контрол или пък може да пали разни неща.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ

Мисля си, че ще е някаква зла сила, или с някой демонски знак, татуировка или с дяволски рогца..

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Според заглавието на книгата,мисля,че ще е отключила своите тъмни сили (примерно може да се е превърнала в демон или в нещо подобно) и които все още не е увладяла.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next