Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 11 от 11]

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 21.02. Ако не спечелите „Тъмна дарба“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?

Ще си я купя, но няма да е сега в списъка ми има книги, които са на по-предно място.

mockingjay

Преводач
Преводач
21.02. Ако не спечелите „Тъмна дарба“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?
Ще си я купя, вече чувам добри отзиви за нея

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 21.02. Ако не спечелите „Тъмна дарба“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?

Ще си я купя по-късно.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 21.02. Ако не спечелите „Тъмна дарба“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат? написа:

Най-вероятно ще си я купя, когато излезнат всички книги.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Ще изчакам да излязат и трите книги и тогава ще ги купя.

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Определено ще си я купя. Заинтригува ме много книгата. Но ще е малко по-късно за сега имам други книги по напред в списъка.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Ще си я купя, но не точно сега, според мен корицата е много готина и искам да я имам :)

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Или ще си я купя ,или за момента ще я взема от някоя приятелка :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Ще изчакам да издадат и другите книги от поредицата .

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Ще я заема от някой,който има книгата,а като излязат и останалите от поредицата,ще ги купя заедно.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Ще изчакам да се появи в библиотеката. Ако ми хареса може и да си я взема :)

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Ще си я купя, защото мисля че си заслужава и ще бъде интересна. :)

mitencetoy

Новороден
Новороден

- Никога не съм взимал книги от мои познати, защото обичам да знам, че книгите са си лично мои! Ако нямам късмета да спечеля "Тъмна дарба", при първа възможност бих си я закупил.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
21.02. Ако не спечелите „Тъмна дарба“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?
Ще си я купя. Тази поредица е любима на една немска влогърка, чиито видеа следя. Така че съм любопитна и искам да си я имам.

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Заключвам темата. Ще сметна мненията написани до 15 ч., защото тогава приключи играта. Очаквайте резултатите малко по-късно.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11