Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Today at 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 10 Гости :: 2 Bots

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3864)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас!

Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 13]

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 15.02. Коя книга от Сара Дж. Маас нямате търпение да видите на български език?

Искам да видя на български останалите книги от поредицата "Двор от рози и бодли". Тази поредица ми се струва по-интересна от "Стъкленият трон". :)

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1114257141952061&id=100001033583288&pnref=story

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.02. Коя книга от Сара Дж. Маас нямате търпение да видите на български език?
До сега съм прочела само книгите от поредицата "Стъкленият трон" и страшно ми харесва и искам по-скоро да прочета и продължението. Но ми харесва и тази книга, така че и нея чакам с нетърпение.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ

Искам да видя A Court of Mist and Fury (A Court of Thorns and Roses, #2)

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Вече следя една нейна - "Стъкления трон" и искам да я имам цялата в личната си библиотека. Също така искам да прочета и втората й "Двор от рози и бодли". От отзивите разбирам, че и тя ще бъде интересна и искам също да я видя на нашия книжен пазар.

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Искам да видя цялата поредица на "Двор от рози и бодли" на българският книжен пазар.

mockingjay

Преводач
Преводач
15.02. Коя книга от Сара Дж. Маас нямате търпение да видите на български език?

Аз засега не съм чела нищо от нея, но всичко общо взето. Да има, пък после ще ги четем 050

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Не съм чела нищо още от авторката, но нямам нищо против да издадат всичко нейно.

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Искам да видя на български език останалите книги от поредицата Стъкленият трон.

mihaela

Сричащ
Сричащ
Чела съм само ''Стъкленият трон'', та искам да видя книгата с новели ''Assasin's blade'' и естествено всичко друго нейно.

venitybs

Сричащ
Сричащ

Много бих искала цялата поредица "Двор от рози и бодли" да бъде издадена на български език. Много ще се разочаровам ако това стане една от недовършените поредици. Възлагам ѝ големи надежди.

Alex17

Преводач
Преводач
15.02. Коя книга от Сара Дж. Маас нямате търпение да видите на български език?
Останалите книги от поредиците "Двор от рози и бодли" и "Стъкленият трон"

http://readndwatch.blogspot.com/

neko

Сричащ
Сричащ

Нямам търпение за четвъртата книга от поредицата "Стъкления трон"- "Кралица на сенките". Бих се радвала, ако издадат и "Острието на асасина",която предхожда случващото се в първата книга от едноименната поредица.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Очаквам да издадат на български език останалите книги от поредицата " Стъкленият трон " .

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Четвъртата книга на "Стъкленият трон" и разбира се - "A Court of Mist and Fury"

dalinda

Сричащ
Сричащ

Честно за пръв път чувам тази авторка и не съм много запозната с творчеството й, затова не мога да изкажа мнение по този въпрос. :)

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next