Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 2 Bots

iv_an, nk73

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас!

Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 13 от 13]

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 21.02. Ако не спечелите „Двор от рози и бодли“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?

Определено ще си я купя, но в момента съм с други приоритети и ако ми останат парички задължително отивам до книжарницата.

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Дата: 21.02. Ако не спечелите „Двор от рози и бодли“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?
Определено ще си я купя.

bibivg

Прохождащ
Прохождащ
Ще си я купя най – вероятно, заинтригувах се и искам да я прочета

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Мисля ,че или ще си я купя или ще я взема от някой приятелка :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Ще заема книгата от познат .

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Ще изчакам да излязат и другите книги от поредицата.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Ако не спечеля, най-вероятно ще изчакам известно време преди да си я купя. Може и първо да я заема от приятел или от библиотеката и едва след това да си я купя :)

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Ще си я купя, защото смятам, че ще е интересна и искам да си я имам. :)

neko

Сричащ
Сричащ

Може би ще си я купя, защото много харесвам поредицата "Стъкления трон" от Сара Дж. Маас, харесвам начина по който пише, героите й ми допадат и предполагам, че "Двор от рози и бодли" е от същия материал, както по-голямата си книжна сестра. Освен това четох ревюта, че "Двора.." е дори по-добра от "Трона".

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Заключвам темата. Очаквайте резултатите малко по-късно.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 13 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13