Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 10]

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“

Любовта е необятна....тя има различни форми и страни, можеш да се влюбиш в най-малко очаквания за теб човек. Книгата е много вълнуваща и интересна и определено анотацията е написана много добре, така че да подтикне хората да се зачетат в историята.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“
Много уместен цитат за двама влюбени.

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?

Хахахах не мога да издам понеже ще е спойлер, а както знаем правилата са, че не може да казваме спойлери Very Happy Very Happy затова ще го запазя за себе си, но ей така бих се направила, че "предполагам" и ще кажа може би, но винаги има надежда едно съсипано нещо да бъде поправено, е понякога не всичко е поправимо. :)

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
В реалния живот не се случват често подобни неща, но все пак това е книга и най-вероятно, семейството и ще се върне.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа? написа:

Всичко завиви от това какво точно е направила след като те са заминали и защо изобщо са заминали без нея. Почти винаги човек може да оправи нещата с любимия си, стига да има достатъчно желание. И тук е проблема обикновено, хората не искат достатъчно силно да поправят нещата помежду си.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Мисля, че ако  Джорджи иска да спаси брака си винаги може да го направи. Ако обича все още Нийл и той нея и има желание, всичко може да се оправи.

megan5

Новочетящ
Новочетящ

Предполагам, че всичко зависи от това до колко е сериозно това, което е направила Джорджи, от характерите на Джорджи и съпругът й, до колко връзката им е силна или страда от проблеми в миналото. Ще знам точният отговор на въпроса след като прочета книгата.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Може би не го е провалила напълно ,но е нанесла голяма вреда с действията си или поне така предполагам(не съм чела книгата) Но когато има любов и желание вярвам,че нещата могат да се оправят и те ще възстановят отношенията си и ще подобрят брака си.

http://booumouse.blogspot.bg/

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Според мен да,но накрая сигурно всичко ще се оправи.

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ

Не, не мисля. По-скоро двамата си взимат почивка.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Може би тя просто е твърде уморена от ежедневните проблеми и затова така се е отчаяла. Просто им трябва малка "ваканция" от брака, ако мога така да се изразя. Да са далеч един от друг за известно време, за да премислят това, което ги тормози. Надявам се в края на книгата да има хепи енд.

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Мисля,че ще спасят брака си,а след тази "почивка",която са си дали,след това ще могат да си изяснят отношенията и ще бъдат много по- сплотени от преди.Силно се надявам книгата да завърши с щастлив край за двамата. :)

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Не смятам , че Джорджи е провалила брака си . Необходимо е Нийл също да положи усилия връзката им да се оправи .

mockingjay

Преводач
Преводач
16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
Колкото и несемейно да звучи това да е далече от семейството си на Коледа си мисля, че ако искат да оправят нещата, винаги могат

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

neko

Сричащ
Сричащ

Мисля, че всеки брак има нужда от малка почивка, но коледните празници са времето, което трябва да бъде прекарано със семейството. Ако аз съм омъжена и съпруга ми замине за празниците с децата ни, вместо заедно да седнем на трапезата, значи тотално всичко съм омазала. Колкото и зле да е положението, ако на Коледа не можем да понесем да сме заедно, по-добре всеки да си поеме по пътя.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next