Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 9 от 10]

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето?

Предположението ми е, че телефонът, изобразен на корицата играе роля в мистериозното им общуване. Това ме заинтригува и е една от причините да искам да прочета книгата, за да разбера каква е тайната.

mockingjay

Преводач
Преводач
20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето?
Ами сигурно този телефон е свръхестествен, въпреки че Рейнбоу Роуъл не пише за такива работи, но предполагам ще се разбере в книгата

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето?
Мисля, че телефонната слушалка е ключът към тяхното общуване.

neko

Сричащ
Сричащ

Този вид общуване много ми напомня на един разказ на Айзък Азимов, който се нарича "Ами ако..?". В него главната героиня можеше да види какво би се случило, ако бе променила нещо в миналото си, но не се върна в миналото физически. Предполагам, че и случая на Джорджи и Нийл е същия. Понякога съдбата предоставя втори шанс- мисля, че това е най-доброто обяснение за случващото се между тях двамата.

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ

Може би се случва чрез телефона. Той е някакъв вид средство за комуникация на настоящето и миналото. Това ми хрумва.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Сигурно общуват по телепатия .

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето? написа:

Нямам никаква идея и точно заради това ще ми бъде много интересно да прочета книгата.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Слушалката, която е изобразена на корицата изразява телефон, т.е той играе важна роля в общуването им. :)

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Най-вероятно телефонът (слушалката,която е изобразена на корицата) играе ключова роля в историята.Може би телефонът е магически и така се осъществява връзката ежду тях двамата.Затова толкова много искам да прочета книгата,за да разбера цялата история.

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ
"Тази нощ тя разкрива начин да общува с Нийл в миналото. Не е пътуване във времето. Не точно." Може би, това е само предположение, се свързва със самата себе си в миналото и по този начин общува с Нийл.

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 21.02. Ако не спечелите „Връзка“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?

Вече съм я чела и я имам на хартиен вариант. :)

mockingjay

Преводач
Преводач
21.02. Ако не спечелите „Връзка“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?
Не съм сигурна. Ще изчакам да чуя отзиви дали си струва и тогава може да я купя

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 21.02. Ако не спечелите „Връзка“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат?

Най- вероятно ще изчакам докато си я купя. Искам да имам обаче книгите на Роуъл. Харесва ми стилът й на писане и как вдъхва толкова емоционалност вежду страниците.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 21.02. Ако не спечелите „Връзка“ кое ще направите? Ще отидете да си я купите, ще изчакате или ще я заемете от познат? написа:

Може да я заема от приятел и ако ми хареса да си я купя, тъй като наистина не съм чела нищо на авторката.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Мисля, че ще изчакам, или ще взема назаем от приятел.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next