Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 8 от 10]

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал? написа:

Определено да оправи нещата. Според мен дори и да има начин да промениш нещо в миналото, така че да не се е случило, това само ще доведе до нещо по-лошо. Човек трябва да живее с грешките си и да се опитва да ги оправи и да не ги допуска в бъдеще.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Да поправи бракът си е по добре. Другото ми се вижда прекалено лесен и страхлив път за решаване на проблема.

Alex17

Преводач
Преводач
19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Определено да се опита да поправи бракът си.

http://readndwatch.blogspot.com/

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Аз категорично съм за товаа да поправи брака си.Все пак в някакъв момент те са били щастливи и ще е ужасно всичко това да бъде заличено , все едно не го е имало.А ако е имало истинска любов ,значи има шанс да бъде поправено.

http://booumouse.blogspot.bg/

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Мисля, че трябва да се опита да поправи брака си - все пак една връзка се крепи на доверие и комуникация.

Silviq Todorova

Прохождащ
Прохождащ

Вярвам,че ще опита да поправи бракът си.Грешките са си грешки,за да се вземе поука от тях.А все пак те са се обичали и преди,и ще е жалко всичко да се изтрие просто ей така,сякаш никога не се е случвало.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Човек не бива да се отказва, щом става дума за нещо толкова сериозно като брака. А щом ти е даден шанс да поправиш връзката си, значи трябва да се възползваш.

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ

Не знам. Повечето хора биха казали, че естествено е по-добре да ги поправи вместо да ги заличи, защото това е един вид бягство от отговорност. На мен също не ми харесва идеята някой да иска да заличи всичко само защото не се е получило. Все пак всичко, което се случва в нашия живот, добро или лошо, си има причина и ако пренебрегнем лошите няма да можем да се насладим докрай на добрите. Затова по-добре е, иска ми се, героинята да избере да те поправя нещата, заличавайки, а да ги поправи така, че те да продължат да съществуват..

neko

Сричащ
Сричащ

Винаги е по-добре да се опиташ да оправиш нещата, особено в случая на Джорджи, според това, което прочетох за нея и брака й в анотацията на книгата на Рейнбоу Роуъл. Въпреки всичко, тя има обичта на съпруга си и прекрасните деца, които са създали по време на брака си. Ако тя направи така, че брака й да не съществува, нито ще има отношенията със съпруга си, които както разбирам, са приятелски, няма да има и деца от него.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Според мен най - правилното в случая е Джорджи да се опита да поправи брака си . Не е късно да отстрани грешките от миналото .

dalinda

Сричащ
Сричащ

Аз бих отговорила по следния начин: по-добре е ако имаш възможност да поправиш нещо и да го заличиш за винаги и то да не се е случвало, бих казала, че е по-добре да заличиш нещото. Въпреки това предполагам, че героинята ще избере да поправи брака си, но когато едно нещо е токсично и не води до нищо хубаво е най-добре, то никога да не е съществувало. :)

mockingjay

Преводач
Преводач
Ами това зависи дали е бил успешен или не. Може би ще опита да оправи само моментите, които са били негативни и са довели до разпада на връзката

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето?
В книгите всичко е възможно. Наистина засега не мога да си го обясня, защото единственото, с което мога да направя паралел, е пътуването във времето. Но щом не е това, бих предположила, че главната героиня се настройва на някакви други честоти (не точно като радио, но може би нещо такова 050 )

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето?
Ами като гледам този телефон на корицата на книгата, си мисля, че може да е свързан с общуването между Джорджи и Нийл в миналото. Да не е някой вълшебен телефон, или нещо такова. Друго не ми идва на ум.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Знам , че в книгата има някаква магическа нишка и явно на това се основава общуването между тях.

http://booumouse.blogspot.bg/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next