Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 9]

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Като всяка любовна история смятам че ще завърши с щастлив край , но ще имат доста трудности по пътя си.Очаквам ,че във втората книга ще се съберат.

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Смятам , че двамата ще преодолеят трудностите и ще бъдат щастливи заедно .

Alex17

Преводач
Преводач
26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Предполагам, че за бъдеще ще им предстоят още трудни моменти, но все пак накрая историята ще свърши с щастлив край

http://readndwatch.blogspot.com/

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Чесно казано, това е елемента на изненадата. Не знаеш какво е подготвила авторката.

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Както се и очаква. Всичко между тях ще се оправи, ще заживеят щастливо и в хармония. Но преди това ще има още перипети, с който да се оправят.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Да се надяваме, че ще бъдем изненадани Very Happy ! Но, както всички знаем героите минават през различни проблеми и накрая отново се събират! :)

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?

Предполагам ,че ще имат още доста проблеми помежду си, но ще се оправят нещата накрая.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Имам силното усещане, че през по-голямата част от книгата, няма да са заедно. Не знам де, но така си мисля. Най-вероятно бившия на Блеър ще се опита да се върне в живота й. Няма да се учудя ако тя го допусне. Но това са си мой догатки.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга? Ще преминат през много перипетии, но ще се съберат.

Aleksche

Сричащ
Сричащ

Като всяка друга книга, накрая всички заживели щастливо.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни? (План.)
- На първо четене поредиците на Симона Арнщед, Мая Банкс и Налини Синг ми се струват интересни. С творчеството на Мая съм запозната - харесва ми как пише. За Налини също съм чувала преди години и ми е в списъка, но нищо нейно не съм чела. Най-вероятно ще погледна и някоя от другите книги, но за сега тези са с приоритет :)

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни? (План.) написа:

Абсолютно всички 050 може би само с изключение на Преди на Ана Тод. Това което не ми хареса е че има поредици които започнаха тази година, а не ги виждам в плана им за следващата. Силно се надявам, че ще се появят все пак Sad

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни?
Втора книга на "Този мъж", "Only One Nidht", Ängel's blood", Трета книга на "Този мъж" и най-чаканата - "Before".

sbbcreviews

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни?
Амии за момента ми харесва книгата на Аби Глайнс и тази на Кристина Лорен. Но не съм запозната с останалите книги. Интересно звучат някои, и съм сигурна, че ако ми се отдаде възможност бих ги прочела и останалите, но за момента не търся нови книги за четене (твърде много ми се насъбраха на купчината за четене Very Happy ).

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Честно казано почти всички ми харесаха.Книгата на Налини Синг ми прикова погледа а също и историческите романи.Има доста нови поредици,това хем ме радва,хем и ме притеснява .Дано да не спрат с издаването на започнатите в момента серии.Ще е голямо разочарование за мен.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next