Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3865)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 9]

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?
Със сигурност ще ми бъде интересно да прочета историите на останалите герои бих искала да разбера повече подробности за живота им.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?
Да, защо не. Винаги е интересно да четеш и за останалите герои, не само за главните.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Няма да имам нищо против да разбера историите и на другите герои. :)

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

О да, може би най-вече за сестрата на Ръш. Искам да прочета нейната гледна точка. Би ми било интересно да разбера как тя разбира нещата.

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ

Да, харесвам поредиците и ми харесва когато могат да се четат отделно книгите, но все пак се споменават и другите герои.

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Разбира се, че ще ми бъде интересно да прочета историите на останалите герои.

sbbcreviews

Сричащ
Сричащ
Ъгх пропуснах въпроса за 25.11 с 12 минути Sad Ще го отговоря все пак. Знам че няма да се зачете!

Ооо да! Определено. Аз обичам да чета поредици, но още повече обичам когато има книги и за страничните герои. Така имаме възможноста да се зарадваме на една напълно нова история, но също така и да виждаме старите ни любимци, без да им се случва някаква сериозна драма.

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Няма да е кой знае колко лесно да преодолеят препятствията пред себе си. Сигурна съм, че трудните моменти тепърва предстоят и е интересно да се види как ще се справят с проблемите които ще изскочат. Колкото по-трудно им бъде, толкова по-силна ще става любовта им.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга? написа:
Надявам се че ще преодолеят всички трудности пред тях и ще последва "и заживели щастливо"

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Иска ми се да има хепи енд. Но мисля, че преди него, ще имат трудности.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Мисля ,че през цялата втора книга двамата ще са разделени .Имайки предвид колко наранена остана Блеър от цялата гадна история, едва ли ще може да превъзмогне случилото се лесно..Може би и двамата ще се опитат да започнат нови връзки и т.н.Само се надявам накрая да имаме един щастлив край.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Нямам представа. Разбрах, че на края на първа книга се разделят, но си мисля, че до края на втората ще се съберат. Може би трета ще е за живота им заедно и за това как се развиват нещата във връзката им. Разбира се, това е просто предположение. :)

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга? Преди да стигнат щастливия си край ще имат още много трудности.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Мисля, че ще се разделят. С течение на времето пак ще се съберат, но с препядствия докато това се случи.

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга? Мисля че ще им е трудно в началото, но ще намерят начин да изгладят проблемите и книгата ще завърши с щастлив край. Смятам, че трябва да има някакъв фактор, които да ги събере тъй като и двамата са твърдоглави, за да признаят когато грешат.

venitybs

Сричащ
Сричащ

Мисля, че ще се съберат, ще изгладят проблемите помежду си и ще бъдат щастливо семейство. :)

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next