Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 9]

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?

Приятелка ми я препоръча и определено много се радвам, че го направи! ♥

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Хареса ми корицата и анотацията на първата книга . Прочетох " Твърде далеч : Пропадане " и ми допадна приятния стил на писане на авторката . Нямам търпение да разбера как ще се развие историята .

sbbcreviews

Сричащ
Сричащ
Препоръчаха ми авторката в една от книжните ми групи във Фейсбук. Започнах с една друга нейна поредица, изчетох я и се влюбих в историите и реших да изчета и тази. Но беше предимно заради авторката, защото често я спрягаха с други мои любими авторки, Джейми Макгуайър и Колийн Хувър.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?
- Определено. Най-интересно ще ми бъде да прочета за братът и сестрата на Ръш (чиито имена ми бягат в момента..)

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?
Да, разбира се. Всеки има различна съдба :) .

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч? написа:
Зависи. Както казах, все още не съм чела книгите. Но ако са добре описани и интригуващи, да бих искала да прочета и за тях. Всъщност много обичам да има книги и за някои от второстепенните герои.

venitybs

Сричащ
Сричащ

Да, разбира се, че ще ми бъде много интересно да разбера как се развиват историите на останалите герои. С нетърпение ще следя историите на Уудс и Гранд. Също така ще ми бъде интересно да разбера как Нан се е превърнала в такъв злобен човек и дали някога ще успее да се промени.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Естествено. Всички герои са ибнтересни и различни. А и щом съм започнала поредицата, няма да я спра. А и искам да разбера повече за Нан, макр и да не я харесвам. :)

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Предполагам, че да. Винаги ми е била интересна историята и на другите герои, понякога повече и от историята на главните персонажи. Така, че предполагам, че ще искам да разбера какво става с останалите.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч? Разбира се , всяка история е интересна посвоему.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от .
Със сигурност ще са ми интересни историите и на останалите герои.Много ми е любопитно каква ще е историята на Гранд а също и на Уудс.Очаквах да излезе голяма гад, и да прави гадости срещу Блеър но ето ,че отново сгреших в преценката си.Явно тази поредица все ще ме изненадва, и то приятно както се оказва 065 .

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Да разбира се. Мисля , че най-интересни ще са ми историите на Гранд и Уудс.

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч? До колкото знам има книги и за тях и мисля, че би ми било интересно да видя както тяхната история така и тази на Блеър и Ръш през други очи. Съвременните романи може да са доста завладяващи особено като видиш познати герой, които в една книга не са били главни герой но в друга те се справят със своите проблеми.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Оооо да със сигурност искам.Харесва ми книгите да не са фиксирани само около двамата главни персонажа , а да се обръща внимание и на всички останали.

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Много искам да прочета историите и на останалите герои от поредицата . Ще ми бъде любопитно да разбера повече за техните емоции , чувства и преживявания .

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next