Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 1 Регистриран, 1 Скрит и 9 Гости

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 9 от 9]

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 28.11. Ако не спечелите, ще добавите ли „Твърде далеч: Никога“ в евентуалните си покупки?
Задължително, такава книга не е за изпускане.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 28.11. Ако не спечелите, ще добавите ли „Твърде далеч: Никога“ в евентуалните си покупки? написа:
Тя вече се намира там. Лошото е че този списък става все по-голям и по-голям 050

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 28.11. Ако не спечелите, ще добавите ли „Твърде далеч: Никога“ в евентуалните си покупки?
Евентуално да.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Да, бих я добавила. Списъкът ми понамаля с последната ми покупка и се освободи място Very Happy апък и трябва да си довърша поредицата, като съм я почнала.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Да, защото нямам търпение да разбера какво ще се случи по нататък .

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 28.11. Ако не спечелите, ще добавите ли „Твърде далеч: Никога“ в евентуалните си покупки? Да, защото ми хареса първата част и съм любопитна какво ще стане по нататък.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Ще добавя книгата към покупките ми .

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Да , определено ще я включа към коледния си списък с книги :)

http://booumouse.blogspot.bg/

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
И тук ще изчакам да излезнат може би всички книги и да ги купя или всички на веднъж, или една по една всеки месец, но няма да ги чета докато не събера всички.

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 28.11. Ако не спечелите, ще добавите ли „Твърде далеч: Никога“ в евентуалните си покупки? Няма как да не я взема, за да не седи само първата книга на рафта.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Да, задължително. Много я искам и няма шанс да не си я взема.

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Заключвам темата. Резултатите ще обявя утре, защото ми трябва време да прегледам всичко. Ако случайно приключа по-бързо, ще ги пусна днес.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9