Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 8 от 9]

tedy16

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни?

Anna Tod-Before, Лиса Джоунс- Hot secrets, Джоди Малпас- Този мъж.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни?
Това са : Джоди Малпас - "Този мъж" ;Аби Глийнс поредицата ;поредицата "Повелители на нощта" на Джина Шоутър .

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ

Честно казано повечето ми се сториха интересни.Има автори ,които не познавам и ще чета за пръв път.Вниманието ми привлякоха автори като Мая Банкс, Кристин Лорен ,Теса Деър ,както и продълженията на Този мъж , книгите на Аби Глайнс и Анна Тод.

http://booumouse.blogspot.bg/

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
На мен ми допаднаха само три заглавия. Това са "Hot Secrets", книгата на Maya Banks и на Tessa Dare.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Честъно казано, всички заглавия са интересни. Но може би най-интересни са Анна Тод, продължението на Този Мъж, тези на Аби Глайнс, както и новата поредица на Кристин Лорен. Но като цяло искам да прояета повечето. :3

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни? (План.)

Hot Secret – Lisa Renee Jones
Angeles`Blood – Nalini Singh

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни? (План.)

Чакам с нетърпение продължението на "Този мъж" и книгите на Аби Глайнс.

dalinda

Сричащ
Сричащ

За мен най-интересни са: новата книга от Анна Тод, продължението на Този Мъж, както и на Аби Глайнс и новата поредица на Кристин Лорен

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство " Егмонт " за романтични книги , ви се сториха интересни? (План .)
Интересни ще ми бъдат : Джоди Елън Малпас - Beneath This Man , Теса Деър - Romancing the Duke , Аби Глайнс - Forever Too Far , Симона Арнщед - Only One Night , Лиса Рене Джоунс - Hot Secret , Джоди Елън Малпас - This Man Confessed , Анна Тод - Before .

venitybs

Сричащ
Сричащ

Анна Тод - Before
Аби Глайнс - Ferever Too Far
Симона Арнщед - Only one night

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Очаквам всички книги с нетърпение, но най-много новата поредица на Кристин Лорен , продължението на поредицата на Щефани Рос, както Аби Глайнс, също и новата поредица на Лиса Рене Джоунс- Hot Secrets. Общо взето всички книги!!

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни? (План.) Ами доста като началото третата част на твърде далече, също и книга първа от поредицата only one и angel's blode и почти всички останали.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 28.11. Ако не спечелите, ще добавите ли „Твърде далеч: Никога“ в евентуалните си покупки?
- Определено. Но най-вероятно ще изчакам да излезе и последната.

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Дата: 28.11. Ако не спечелите, ще добавите ли „Твърде далеч: Никога“ в евентуалните си покупки?
Да, но ще изчакам малко за сега имам и други книги планувани, пък бюджета е ограничен!!

venitybs

Сричащ
Сричащ

Да, поредицата вече се намира в списъка ми за бъдещи покупки.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next