Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

hrissiiiii, kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3867)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 9]

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
- О да. Понякога авторите пускат мухата за нещо, което се е случило, но просто историята не им позволява да разкажат. И те могат да го разкажат в някоя допълнителна сцена или пък новела, дори в предистория. За мен ексклузивните сцени са начин да добиеш по-пълна представа за историята и света, в който се развива.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Да дава ми възможност да разбера повече детайли за живота на героите.

stasi

Сричащ
Сричащ

Обожавам когато има такива сцени. Много са ми интересни и бих искала да има в повече такива в книгите. Разгръщането на историята е в голям плюс за книгоманиаците като мен и е от голямо значение за цялостния завършек на нея.

Aleksche

Сричащ
Сричащ

Да, винаги ми е интересно да прочета нещо допълнително към дадена история.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение? (План.)
- "Сезона на инцидентите", "Короната" (нямам търпение вече), "Войната" (ще взема да препрочета първата, че някои неща съм ги позабравила), 3-та от "Сага за огън и лед". Като цяло само "Сезона на инцидентите" ще е нещо ново за мен. Другите 3 поредици си ги следя с огромно удоволствие. От останалите нещо не мога да си харесам..."Савантите" са интересни, но все още съм на 2 книга и не знам дали скоро ще дочета поредицата.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Абсолютно всички 050 може би само с изключение на Преди на Ана Тод. Това което не ми хареса е че има поредици които започнаха тази година, а не ги виждам в плана им за следващата. Силно се надявам, че ще се появят все пак Sad

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение? (План.)
A court ot thorns and roses, The darkest minds, Сезонът на инцидентите и The memory book...

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение?
"Саванти", "Изборът"", "Rebel of the Sands"

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение?
С риск да прозвучи изтъркано ,очаквам всички заглавия с голямо нетърпение, и надежда да успея да си купя поне 80% от тях.Иначе се радвам ,че видях част от поредиците които следя като "Изборът" и "Стъклен трон" както и книжката на Стефани Майър.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение? този мъж " и останалите от " Повелители на нощта

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Ще очаквам с нетърпение Сезона на инцидентите ,Продължението на Магистериум, Саванти , Короната.

http://booumouse.blogspot.bg/

pav_st

Новочетящ
Новочетящ

Life and death: Twilight Reimagined – Stephenie Meyer
The Crown – Кийра Кас

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство " Егмонт " за художествена литература, очаквате с нетърпение? (План.)
Очаквам с нетърпение : Рейнбоу Роуъл - Landline , Елиф Шафак - Sakiz Sardunya , Кийра Каас - The Crown .

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Очаквам с нетърпение книгите Life and death: Twilight Reimagined – Стефани Майер и The Crown – Кийра Кас.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Бих казала, че очаквам всички с нетърпение, но най-много ще чакам:

Рейнбоу Роуъл - Landline
Новата книга от Стефани Майър

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next