Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 9]

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
- О да. Понякога авторите пускат мухата за нещо, което се е случило, но просто историята не им позволява да разкажат. И те могат да го разкажат в някоя допълнителна сцена или пък новела, дори в предистория. За мен ексклузивните сцени са начин да добиеш по-пълна представа за историята и света, в който се развива.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Да дава ми възможност да разбера повече детайли за живота на героите.

stasi

Сричащ
Сричащ

Обожавам когато има такива сцени. Много са ми интересни и бих искала да има в повече такива в книгите. Разгръщането на историята е в голям плюс за книгоманиаците като мен и е от голямо значение за цялостния завършек на нея.

Aleksche

Сричащ
Сричащ

Да, винаги ми е интересно да прочета нещо допълнително към дадена история.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение? (План.)
- "Сезона на инцидентите", "Короната" (нямам търпение вече), "Войната" (ще взема да препрочета първата, че някои неща съм ги позабравила), 3-та от "Сага за огън и лед". Като цяло само "Сезона на инцидентите" ще е нещо ново за мен. Другите 3 поредици си ги следя с огромно удоволствие. От останалите нещо не мога да си харесам..."Савантите" са интересни, но все още съм на 2 книга и не знам дали скоро ще дочета поредицата.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Абсолютно всички 050 може би само с изключение на Преди на Ана Тод. Това което не ми хареса е че има поредици които започнаха тази година, а не ги виждам в плана им за следващата. Силно се надявам, че ще се появят все пак Sad

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение? (План.)
A court ot thorns and roses, The darkest minds, Сезонът на инцидентите и The memory book...

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение?
"Саванти", "Изборът"", "Rebel of the Sands"

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение?
С риск да прозвучи изтъркано ,очаквам всички заглавия с голямо нетърпение, и надежда да успея да си купя поне 80% от тях.Иначе се радвам ,че видях част от поредиците които следя като "Изборът" и "Стъклен трон" както и книжката на Стефани Майър.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за художествена литература, очаквате с нетърпение? този мъж " и останалите от " Повелители на нощта

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Ще очаквам с нетърпение Сезона на инцидентите ,Продължението на Магистериум, Саванти , Короната.

http://booumouse.blogspot.bg/

pav_st

Новочетящ
Новочетящ

Life and death: Twilight Reimagined – Stephenie Meyer
The Crown – Кийра Кас

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство " Егмонт " за художествена литература, очаквате с нетърпение? (План.)
Очаквам с нетърпение : Рейнбоу Роуъл - Landline , Елиф Шафак - Sakiz Sardunya , Кийра Каас - The Crown .

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Очаквам с нетърпение книгите Life and death: Twilight Reimagined – Стефани Майер и The Crown – Кийра Кас.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Бих казала, че очаквам всички с нетърпение, но най-много ще чакам:

Рейнбоу Роуъл - Landline
Новата книга от Стефани Майър

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next