Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 9]

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
- Предполагам тази за кралицата. Много ми е интересно как се е излъгала да се омъжи за краля, при положение, че е такова говедо. Но не знам де. Всяка от историите е свързана с любим мой персонаж, та малко ми е трудно да реша преди да съм ги прочела.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Мисля че всички ще ми бъдят интересни - и за Мейсън, и за Амбърли, и за пазача и влюбената девойка :) .

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много? написа:

Мисля, че всички ще ми бъдат интересни. Но ако трябва да посоча само една.... може би Марли и пазача. Не четем особено често за влюбен пазач Very Happy

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много? написа: Всички не мога да избера една от историите .

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Няма как да знам предварително. Интересно ми е да науча повече за всеки един герой от четирите истории. Любопитна съм много за Аспен - пресъздаването през неговия поглед. Но пък най-малко знам за майката на Максън. Така че може и тя да е историята, която да ме впечатли най-много. Незнам, но която и да е, съм сигурна че ще ми е доста приятно да прочета всичките.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Трудно ми е да отговоря ,но може би за кралицата и за Марли.Сякаш за тях са ми известни най-малко неща ,и ще е интересно да науча още подробности.

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много? Трудно ми е за преценя, всяка една от историите ми се струва интересна и има какво да се разкаже и няма как да съм сигурна коя най-много ще ми хареса.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Историята за Аспен и първата му любов .

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Труден въпрос ....всичко ми е интересно 050 Искам да прочета повече за кралицата и Марли както и за Аспен :)

http://booumouse.blogspot.bg/

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Най-интересна ще ми е историята за Марли и пазача.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Малко ми е трудно да отговоря на този въпрос, тъй като не съм запозната до толкова с книгите,за да знам,че в тях има различни истории.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Ох...това не е никак хубав въпрос! Very Happy Very Happy За жалост не мога да се огранича само с един избор на история и бих казала всички, обаче ако трябва да съм честна...май най-интересно ще ми бъде за Марли и пазача. :)

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Може би за принца. В първите книги ми беше интересно като разбрах за отношението на краля към него. Тормоза на баща към синовете им е голям проблем и бих искала да видя как авторката го е развила.

Aleksche

Сричащ
Сричащ

Не знам, всички ще са ми интересни, но може би най-много историята за Максън.

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ

Марли, мисля, че историята за Марли би ми допаднала най-много.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next