Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 9]

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 22.11. Как е оригиналното заглавие на петата книга от поредицата „Изборът"?
Оригиналното заглавие на петата книга от поредицата "Изборът" е "The Crown" .

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 23.11. Какво очаквате от историите в „И заживели щастливо“? написа:
Очаквам да запълнят някой "дупки". Да дадат завършеност на останалите историите. Очаквам да им се насладя напълно.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.11. Какво очаквате от историите в „И заживели щастливо“?
Очаквам преди да има „И заживели щастливо“, героите да преминат през трудности, за да заслужат израза.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Очаквам да разбера кога Марли се залюби със стража и как Аспен се озова в замъка. За другите две истории не знам какво да очаквам, затова ще се оставя да бъда очарована :)

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.11. Какво очаквате от историите в „И заживели щастливо“? Очаквам да видим героите преди избора какви са били и да има завършеност на историйте.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Надявам се да ми се изяснят някои неща ,които се появиха като от нищото в предните книги, и също така още детайли за главните действащи лица.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Винаги ,когато издават отделни истории към поредиците са ми много интересни , защото осигуряват и друга гледна точка върху събитията и изясняват доста моменти , запълват разни дупки в книгите , където сме се чудили "това пък как стана" А и чрез издаването на такива истории можем да си удължим удоволствието от вече завършени поредици.

http://booumouse.blogspot.bg/

stasi

Сричащ
Сричащ

Много бих искала да прочета историите за който само се загатваше в предходните книжки, които раздразниха силно любопитвото ми. Най-много бих искала да прочета историята на Амбърли и Максън. Очаквам тези новели да ми разкрият много повече за животът им и до изборите довели ги до днешните събития. Също така очаквам те да са така дългоочакваната спойка между преди и сега. И те да станат поредните ми любими истории от авторката.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Очаквам от историите да ме запознаят по отблизо с всеки един герой, за който са. Искам да науча повече за Аспен и да погледна през неговия поглед. Също и да видя какъв е бил Максън и какво го е вълнувало, преди да се запознае с Америка. Ще ми е интересно и да видя историите на майката на Максън - Амбърли, преди да стане и как става кралица. И да опозная вътрешния свят на Марли, която се сприятелява с Америка.

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 23.11. Какво очаквате от историите в „И заживели щастливо“? Очаквам да се задълбочат истории, които досега само бяха споменати. Също и повече подробности около Америка и какъв е бил Максън преди изборът, а и по време на него. Да видя цялата книга не само през погледа на Америка, а и на другите герой.

Alex17

Преводач
Преводач
23.11. Какво очаквате от историите в „И заживели щастливо“?
Предполагам, че ще ни дадат допълнително информация относно героите, а и ще може да видим нещата през техните очи

http://readndwatch.blogspot.com/

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Всъщност, не очаквам много, когато излизат допълнения към главната история винаги похождам малко отрицателно. Надявам се все пак е интересна и със сигурност ще се сдобия с нея. Ако не ме впечатли съдържанието, поне ще има +1 страхотна корица към колекцията си.

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ

Очаквам да са много заплетени и интересни. Също така се надявам героите да си паснат и всеки да намери точния за себе си.

Линк към конкурса - https://www.facebook.com/nina.ralenekova/posts/10204821147321070

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
23.11. Какво очаквате от историите в „И заживели щастливо“?
Мисля, че тази книжка ще ни отвлече от главната история, ще ни върне назад за една свежа глътка от старите герои, които обичаме и след това ще заобичаме повече.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Очаквам интересни истории, който ще завършат с щастлив край! ♥

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next