Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3876)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

radost123

Topcho

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 8]

Alex17

Преводач
Преводач
14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много?
Не очаквам някоя конкретна книга. Поредицата като цяло ми се струва много интересна и бих искала да си имам всичките книги laughting hand

http://readndwatch.blogspot.com/

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много?
Все още не съм опознала толкова добре героите и не мога да преценя кои от тях ще ми  е най интересен ,пък и поредицата се състои от доста книжки.Само се надявам следващите книги да си останат все така интересни , а не в даден момент да станат скучни и разводнени.

http://booumouse.blogspot.bg/

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? (Goodreads – „Highland Guard“)

Героят който ми направи най-силно впечатление в първа книга и чиято книга очаквам най-много е Лаклан Макруари (The Viper - книга 4-та от поредицата). Ще ми е интересно да науча повече за него и за враждата му с Тор. А и когато разбрах, че Бела Макдъф ще е жената, в която той ще се влюби ми стана любопитно как ще се развие историята между двамата.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? (Goodreads – „Highland Guard“)

The Ranger (Highland Guard #3) - книгата за Артър Кембъл. Ще ми е интересно да науча защо привидно Тор го изгони от отряда, а всъщност той още е един от тях без знанието на останалите войни. А и от малкото, което е дадено за него в първа книга, мисля че ще е много интересен персонаж.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо?
Всички книги ми звучат доста интересно и не бих могла да кажа коя очаквам най-много. Определено бих искала да прочета всички книги.

dim4o0o

Новороден
Новороден
Да си призная не мога да отговоря очаквам всичките защото поредицата е страхотна и не мога да избера

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо?
Няма определена книга, която да очаквам най-много. Харесвам цялата поредица и с нетърпение очаквам всяка една книга.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
14.10Коякнига от поредицата"Стражите на Шотландия"очаквате най-много?

Нямам фаворит между героите,така че очаквам с нетърпение цялата поредица.

invicta

Сричащ
Сричащ

Следващата от поредицата! Ако дадена книга от поредица ми е харесала, нямам търпение за следващата и по-следващата, и по-по-следващата и така до последната. Историите може да са различни, но стилът на авторката ги обединява, а в случая героите са свързани помежду си.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Очаквам всичките, защото поредицата е уникална! ♥ ♥

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? написа:
Още не съм прочела първата книга. Изчаквам от Егмонт да понапреднат малко с поредицата преди да започна с четенето.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? От първата книга харесах Тор , защото се показа смел , великодушен , невероятен.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? (Отговор в няколко изречения.)

Искам да прочета за всички, но има един който ми направи впечатление. Макруари с прякора "змията". Все си мисля, че няма да е толкова лош, а също като другите си има свойте задължения и трябва да носи маска пред другите. Ще почакаме и ще видим дали съм права.

Alex17

Преводач
Преводач
15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели?
Не съм чела "Вождът" и не мога да отговоря на въпроса. Просто изчакам Егмонт да издаде още някоя и друга книга от поредицата, и чак тогава смятам да ги чета.

http://readndwatch.blogspot.com/

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели?

Може би си харесах най-много Ерик Максорли. Той беше забавният в отряда, човекът който може да разведри всяка напрегната ситуация между войните. И като че ли затова най-много ми допадна той.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next