Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 1 Скрит и 8 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 8]

invicta

Сричащ
Сричащ
Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност? (Дайте някаква хипотеза.)

„Тя е лейди Елийн де Бърг, непокорната дъщеря на най-влиятелния благородник в страната.“ Щом е непокорна, със сигурност е станало нещо, което да я накара да се бунтува. Като дъщеря на най-влиятелния благородник в страната, най-вероятно се опитват да я омъжат за някой поради обичайните за онова време причини - власт, съюз, пари. И със сигурност избраникът не ѝ допада изобщо.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност? (Дайте някаква хипотеза.) Защото е лейди и по някаква причина иска хората да не знаят това.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност? (Дайте някаква хипотеза.) Според мен Ели крие коя е всъщност, защото не иска да я омъжат насила може би.

Alex17

Преводач
Преводач
13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност?
Според мен защото не иска да я свързват с името на баща й. Общо взето Ели ми се струва млада и независима жена, която иска сама да контролира живота си. Нещо рядко срещано за онези времена.

http://readndwatch.blogspot.com/

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Защото не иска да се знае коя е и кой е баща й. Колкото и врати да отваря неговото положение, толкова и пречи на моменти. Предполагам, че иска поне за малко да избяга от действителността и да не се налага, да се държи според обществените порядки.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Може би защото се крие. Предполагам, че бяга от нещо или някого и да крие самоличността си е по-безопасно за нея.

dim4o0o

Новороден
Новороден
Може би защото се срамува от нещо или е станало нещо което тя иска да забрави . Не мога да дам точен отговор защото и за мен това е въпрос на който търся отговора :) Wink

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Предполагам ,че не иска никои да узнае за потеклото и коя е всъщност.Може би заради баща си , може и заради нещо тъмно от миналото.Но по вероятно е непокорният и дух да я е накарал да защити свободата си като крие коя всъщност е.

http://booumouse.blogspot.bg/

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Ами имам две предположения. Първото е, че крие защото баща й е влиятелен, а тя не иска хората да се държат с нея като с някоя лейди, а като с обикновен човек. 
Второто предположение е, че се крие от някой и не иска да бъде намерена.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
13.10 Според вас защо Ели крие коя е всъщност?

С риск да повторя някой отговор,но и аз смятам,че се опитват да я омъжат без тя да желае това. Обикновенно така става в любовните романи. Или иска хората да я уважават заради самата нея,а не заради титлата й.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? написа:
Oчаквам всяка книга с нетърпение, просто резюметата на всички звучат многообещаващо.
Ако трябва да кажа конкретна книга.... може би The Rock. Ще ми е интересно да прочета за "падението" на благородната Елизабет в ръцете на "простия" син на ковача 050

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо?
От мненията, които чета за поредицата, смятам, че ще е много добре да се издадат всички книги от поредицата. Защото, когато си запленен от книга, наистина искаш да я имаш, прочетеш и да й се насладиш.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? Очаквам всичките с еднакво любопитство .

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? (Goodreads – „Highland Guard“)

Нямам опделена книга, която чакам. Ако всичките са като "Вожда" ги искам всичките в личната си библиотека.

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Очертава се доста добра поредица и е трудно да се каже, но може би най-много очаквам за Локлан Макруари - змията.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next