Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 8]

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)
Той е дясната ръка на вожда на клана Макгрегър. Отначало беше предвидено той да поеме елитния отряд след като Тор се откаже. Голям мореплавател, но това може да се очаква след като е от семейство на пирати. Вечния умиротворител забавен и същевременно силен воин. Верен и лоялен до смърт.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)
Не съм чела книгата, но като чета анотацията разбирам, че той е един исторически плейбой, който е неустоим за женските сърца. А като мореплавател - той явно е любимец на боговете, тъй като винаги плава с попътен вятър.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Ерик ми направи впечатление на свиреп войн, но също така и умиротворителя в отряда. С неговите шеги и закачки може да разсее всяко напрежение между войните. Той е мъж свикнал да отстоява това, в което вярва и не би се поколебал да влезе в битка. Не случайно преди Тор да реши да остане командир в отряда, бе избрал именно Ерик за негов наследник на позицията.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Ерик е плейбой , но също е свиреп войн , умиротворител и добър приятел.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Ерик е много интересен персонаж. Шегаджията в отряда, но също така е и добър войн и отличен мореплавател. Той беше човекът, който се опитваше да потушава избухналите в отряда конфликти.

Alex17

Преводач
Преводач
12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга?
Не съм чела книгата, така че ще импровизирам :) От анотацията оставам с впечатлението, че Ерик е изключително смел и добър мореплавател, но и голям плейбой laughting hand . Също предполагам, че е много чаровен и забавен, и ще ми допадне като персонаж.

http://readndwatch.blogspot.com/

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга?

Определено като персонаж ми допадна. Авторката се е постарала дори и от малкото, което прочитаме в първа книга той да ни плени. Много харесах начина по който го описва алфамъжкар, който е готов на всичко за родината си. Той е предан както на клана така и на новосформирания отряд. Както знаем вече, че е отличен мореплавател, многопластов характер с който искам да се запозная по обстойно.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
И той като останалите герои е представен като добър и предан войн, отличен мореплавател и мъж готов да умре за своята кауза.Той е близък с вожда на Клана и може да се разчита на него.Ще ми е интересно по нататък да развият повече персонажа му.

http://booumouse.blogspot.bg/

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Много смел и красив мъж,който обича предизвикателствата и не може да им устои.
Също така невероятен войн,добър мореплавател и лоялен към останалите в отряда.
Готов на всичко за да опази хората на които обича,а и да умре за родината си.
Освен това е и голям донжуан,който обича жените.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
От  анотацията разбирам, че Ерик Максорли е  невероятен мореплавател. Предполагам, че е добър воин. Явно притежава чар, с който печели жените, което ме кара да мисля, че е плейбой. Изглежда, че ще е интересен герой.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? написа:
Не съм чела книгата, но явно е лоялен към брат си, предводителя, невероятен войн и предводител и "плейбой", който не може да устои на никое предизвикателство.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Допада ми героят му.....доста смешен и интересен, но може да се разчита на него. Просто нямам търпение да прочета новата, книга.... ♥ !

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност? написа:
Най-вероятно семейството ѝ и някой кандидат жених я търсят под дърво и камък.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност?
Аз си мисля, че не иска да се разбира, че е благородничка. Може би за това, не знам.

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност?
Най-вероятно е че разкриването на самоличността и би и донесла повече неприятности. Или може да е от страх, възможност да се скрие от някой. Причините сигурно са различни. Ще видим авторката какво ни е подготвила.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next