Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 8]

invicta

Сричащ
Сричащ
Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)

На първо място - самото заглавие на поредицата "Стражите на Шотландия", защото обожавам да чета романи, чието действие се развива в шотландски земи, свързано е с шотландци, клановете им и т. н. Друго, което ме привлече, е това, че в поредицата става въпрос за таен отряд от 12 елитни воини, който се подготвя за битка срещу Англия. Във войните между Англия и Шотландия винаги съм симпатизирала на шотландците (не знам защо, натам ме "влече"). И това в комбинация с 12 романа в поредицата - как да им устои човек?!

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)
Както отговорих на предишния въпрос аз разбрах за поредицата от ревюто на една приятелка, което ревю беше много добро и така поредицата ми стана интересна.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“?

Най - главния и важен фактор беше, че авторката пише са шотландци. Книгите със тяхно присъствие винаги са ме пленявали. След като видях, корицата буквално останах без думи. Бях тотално запленена и от анотацията. А след като прочетох "Вожда" и самото съдържание. Много ми хареса концепцията, която Моника е съумяла да направи. Да събере елитен отряд, това до някъде ми напомня за съвремените романтични трилъри, който също толкова много обичам.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Заглавието ми стана любопитно ,прочетох атонацията и ма хареса книгата и като я прочетох цялата книга искам цялата поредица.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Привлече ме това, че:
1. Никога не съм чела исторически романи за Шотландия.
2. Искам да прочета неща свързани с нея.
3. Харесвам исторически филми, а от там се надявам и книгите да са хубави и да ми допаднат.
4. Ето сега ми се отдава чудесна възможност да прочета поредицата и да разбера дали ще оправдае очакванията ми :) .

MGNell

Новороден
Новороден
Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия"?
Честно казано до сега не съм чела такъв род книги, свързани с повече история. Но винаги има първи път и се надявам сюжета да е завладяващ толкова колкото резюмето му. Пък и да внеса малко разнообразие в репертоара си с малко шотландци  028.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Поредицата има доста интересен замисъл. Идеята за отряд от най-добрите шотландски войни от различни кланове, някой от които враждуващи, но обединени от дълга им да опазят Шотландия е доста интригуваща.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

В книгата ме привлече най-вече това, че е за шотландци. А и фактът, че с художествената измислица са преплетени и действителни личности и събития, също ме привлече в нея.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.) написа:

Обичам исторически любовни романи, особено когато са свързани с Шотландия или Ирландия. Така че нямаше как да пропусна тази поредица.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Харесвам книгите за шотландци особенно ако са любовни романи.
Допада ми да чета за обичаите и невероятната им природа,а когато това се развива в миналото е още по-добре.Харесва ми това че различни по характер хора се обединяват в името на една обща цел.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=890150477706698&id=100001352616269

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
От един форум научих за поредицата. Там доста я хвалят. Освен това обичам исторически любовни романи и особено щом са за шотландци. Специално на втората книга много ми хареса корицата и мисля, че не е за изпускане.

dim4o0o

Новороден
Новороден
Ами на мен лично не мога да кажа много защото не съм я чел , но според мен ще е страхотна. Четох анотацията и книгата много ме грабна затова мисля че като цяло идеята и самата история на книгата
link : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=884467381631297&id=100002041305857&pnref=story

dalinda

Сричащ
Сричащ

По принцип аз съм такъв човек, който чете всичко ново, което излезне. Както казах в един от въпросите в началото корицата ме отблъсна от самата книга, но когато прочетох анотацията, а и от мнението на познати вниманието ми се грабна и просто реших да пробвам и взе, че ми хареса! :)

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Хареса ми, че действието се развива в миналото. Историята не е просто типичен романс. Има доста вълнуващи моменти и честно казано на мен тази поредица ми служи като разнообразие от книгите, които по принцип чета.

invicta

Сричащ
Сричащ
Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)

Ерик Максорли прави впечатление на шегаджия - винаги разведрява обстановката и разсейва напрежението. Дори насред "... разгорещена битка размахва бойната си брадва с усмивка на лицето...". Това съвсем не означава, че е несериозен. Тъкмо напротив - "... под усмивката му се крие ядро от стомана...".

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next