Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 8]

invicta

Сричащ
Сричащ
Дата: 10.10. Прочетохте ли „Вождът“? Допадна ли ви? (Отговор в няколко изречения.)

Да, прочетох я. Определено ме грабна. Има динамика и забавни моменти. Главните герои, Кристина и Тор, са смели и борбени и не се отказват при пречките по пътя към постигането на целите, които са си поставили.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.10. Прочетохте ли „Вождът“? Допадна ли ви? (Отговор в няколко изречения.)
Не съм я прочела все още, но при първа възможност ще си я купя и ще я прочета.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.10. Прочетохте ли „Вождът“? Допадна ли ви? (Отговор в няколко изречения.)Да , прочетох я. Допада ми книгата , тя е много увлекателна, но също така забавна и динамична.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 10.10. Прочетохте ли „Вождът“? Допадна ли ви?

Да, прочетох я. Авторката ни запознава с изключителни персонажи. Едновремено силни и многопластови. Останах изключително доволна от това как Моника представя нашите главни герои.
Виждаме Вожда в лицето на Тор и неговата съпруга Кристина. Авторката не спира до тук, но и ни запознава със останалите воини, с които ще се запознаем по – обстойно в следващите книги. Изключително много ми допадна замисала на Моника за направата на тази поредица. Самата идея да пишеш за елитен отряд събран от различни кланове е интересна и с голямо нетърпение чакам и другите части.

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Да хареса ми много .Много ми харесват романтичните истории на фона на войната в Шотландия . Въпреки ,че в началото авторката е доста подробна в описанието на историческата действителност и на много хора може да им доскучее. Като цяло обаче се е получило страхотен исторически любовен роман.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Не съм я чела още, но е в списаха ми за четене, който става все по-голям.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Прочетох я още когато излезе и най-интересното е ,че я спечелих именно тук от форума в една от игрите и дори съм писала ревю за книгата.Сега се надявам да мога да прочета и Ястребът.Колкото до "Вождът " тя е книга която се чете на един дъх и не те натоварва.Хареса ми идеята на книгата както и любовната история.Обичам да чета поредици и искторически романи , а Шотландия ми е слабост , така че определено ще се постарая да се сдобия с "Ястребът" и да я прочета:)

http://booumouse.blogspot.bg/

Alex17

Преводач
Преводач
10.10. Прочетохте ли „Вождът“? Допадна ли ви?
Не, не съм я чела. Но от ревютата които прочетох в интернет останах с впечатлението, че книгата ще ми допадне :)

http://readndwatch.blogspot.com/

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Не съм я прочела, но ревюто на една моя приятелка ме за интригува много по книгата и въобще по цялата поредица.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Да, прочетох я. Дали ми допадна...амиии не особено. Може би съм един от малкото хора, на които не им е харесала чак толкова.  Или имаше неща, които ми допаднаха и други, които не ми допаднаха. Не ми хареса това, че още в началото сме затрупани с толкова много герои, че докато ги оправиш кой кой е и кой с кого враждува и защо, тя взела че книгата е свършила. Не ми харесаха и постоянните терзания на Тор как не можел да има вяра на жена си. От друга страна ми хареса идеята на поредицата за отряд съставен от най-добрите шотландски войни от различни кланове, обединени в името на една обща идея. А и останалите членове на отряда ми се видяха много интересни персонажи, така че се надявам техните книги да ми харесат повече.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Да, прочетох я. Не мога да кажа, че ми допаднала много, нито че изобщо не ми е харесала. Средно положение. Самата любовна история беше леко скучна. Но пък за сметка на това много харесах историята за сформирането на отряда и това, че действието се развива на фона на реални исторически събития.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Да прочетох я. Книгата е страхотна, допадна ми страшно много. В началото си помислих, че ще бъда разочарована, защото честно казана въобще ни допадна корицата. Когато обаче си я взех и започнах да я чета, забравих за всякакви негативни неща и буквално бях погълната от историята на книгата. :) :)

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
10.10Прочетохте ли "Вождът"?Допадна ли ви?
Да прочетох я преди време. Немога много да си я спомня,но ми харесва че е исторически роман. Мисля че авторката добре е описала героите,а и добивам ясна представа за времето в което са живяли и през какво са преминали героите за да спечелят любовта и доверието между себе си.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Да, прочетох първата книга и много ми хареса. Беше интересна история с доста романтика. Но май най-много ми хареса фактът, че главната героиня се казва като мен. Така четенето беше два пъти по-приятно. :)

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“?
В поредицата ме привлече това ,че се отличава от множеството тийн поредици ,които заливат пазара сега.Тук няма магии и свръхестествени създания , историите са по реалистични , а и действието се развива в Шотландия.Има достатъчно любовни елементи , за да поддържат интереса на читателя , образите на героите добре изградени и дават представа за характера на самите герои , за техните чувства и мисли.И не на последно място много харесвам исторически романи и това също ме привлече.:)

http://booumouse.blogspot.bg/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next