Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Today at 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 10 Гости :: 2 Bots

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3864)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Кои спечелиха "Битката за Лабиринта" "Последният олимпиец" и "Гръцките богове на Пърси Джаксън"?

Кои спечелиха "Битката за Лабиринта" "Последният олимпиец" и "Гръцките богове на Пърси Джаксън"?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Предизвикателството за "Битката за Лабиринта" "Последният олимпиец" и "Гръцките богове на Пърси Джаксън" от Рик Риърдън, приключи.
Благодаря на издателство "Егмонт България" за предоставената възможност.

Имах работа и заради това се забавих повече.

Много благодаря на всички, които взеха участие. Като за пръв път с новите условия, нямам много забележки.
Ще следват нови промени, защото се оказа, че ще бъда по-заета и няма да мога да снимам томболи. Налага се да се откажа от тях.

Участници в предизвикателството:
* Само dim4o0o написа, че иска да участва в третото теглене. Всички останали сте добавени във всички тегления.

1. mihaela - 4
2. aivlis - 8
3. pav_st – 9 – Получи 1 билет за споделянето на предизвикателството във Facebook.
4. g.nikolova._ - 8
5. dim4o0o – 12 – Получи 1 билет за споделянето на предизвикателството във Facebook и 3 билета за предложението си в раздел Читателски клуб.
6. Bianka Bela – 9 - Получи 1 билет за споделянето на предизвикателството във Facebook.
7. Ива76 - 7
8. anime_lovers – 6 - Получи 1 билет за споделянето на предизвикателството във Facebook.
9. babyfg - 7
10. MGNell – 4 - Получи 1 билет за споделянето на предизвикателството във Facebook.
11. [Broken] – 7 - Получи 1 билет заради коментара си в раздел Автори.
12. krissi4 – 8 – Получи 1 билет заради коментара си в раздел Съвременна литература.
13. BookityBopBop - 7
14. malkata20 - 7
15. ema231 – 1 – Няма изпратен адрес. Премахната от тегленето.
16. blue_red – 8 – Получи 2 билета за 2 от коментарите си в раздел Кой съм аз.
17. sani4ka_vd - 5

За да не правя 3 различни документа, реших да използвам само един. В това теглене не се падна някой, който се е записал за друго участие. Ако някой път се падне, просто ще изтегля отново.

Тук може да видите подредени всички мнения + тези, които са донесли допълнителен билет. - https://docs.google.com/document/d/1COAretLPMIOmfJM3PSZlWRcK5mffHxhcCHo5qzrcvzU/edit?usp=sharing

Добавям скрийншотове. Нарочно са изрязани. Надявам се да ми вярвате, че не манипулирам тегленето. Сайтът си върши сам работата, а аз просто гледам номерата, които са се паднали. Няма нужда да се намесвам.

Ето и кои са печелившите номера:
Spoiler:

"Битката за лабиринта" печели blue_red с отговорът на въпроса за новата поредица "Магнус Чейс и боговете от Асгард".

"Последният олимпиец" печели anime_lovers с отговорът, че мажоретките от анотацията на четвъртата книга, са демони.

"Гръцките богове на Пърси Джаксън" печели dim4o0o. Печелившият номер е свързан с предложението му в раздел "Читателски клуб".

Честито! Имам адресите ви и ще ги изпратя на издателството.

* Наградите ще получите по Speedy. Те ще ви изпратят SMS кога да очаквате доставка и когато настъпи денят, ще ви звъннат.

* Пишете в тази тема, когато получите наградата си. До 1-2 месеца изкажете мнението си за книгите в темата. Ако искате можете да напишете ревю и да го пуснете в раздел Ревюта във форум Муза.

* Снимайте се с наградата си и изпратете снимката на morganville_vampires@abv.bg . Може да сложите книгата пред лицето си, но очите ви поне трябва да се виждат.

https://ivshadow.wordpress.com/

blue_red

Прохождащ
Прохождащ
Олеле ,още не мога да повярвам че спечелих книга,докато се усетя проверих си името поне 10 пъти и ся сигурно през 15 минути проверявам да съм сигурна. Много съм щастлива.Ще я чакам с нетърпение . yahoo 028 028

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Честито ! Приятно четене !

dim4o0o

Новороден
Новороден
и аз наистина не мога да повярвам страхотно много се радвам happy happy happy happy

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Честито на всички вии. :)

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Книгите ви са подготвени за изпращане. Според мен до края на седмицата трябва да са при вас. Не забравяйте да пишете тук, когато ги получите книгите и после да ми пратите снимки на имейла.

https://ivshadow.wordpress.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
Честито на печелившите. Един безобиден спойлер 530909  (даже не знам дали да го нарека така)- 2та, които спечелиха 4 и 5 книга на Пърси Джаксън ги чакат най-яките моменти на Пърсабет досега. Който е чел книгите ще разбере 422469 reading  Cool

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
Честито ! :)

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Честито на всички. Приятно четене !!!

blue_red

Прохождащ
Прохождащ
Получих книгата,много  се радвам   yahoo plqskane
Малко по късно ще изпратя снимка Very Happy

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]