Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу!

Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 14]

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Дата: 01.09. Какво ви привлече в „Огнен копнеж”, че решихте да се пробвате да я спечелите?
Бях чувала за книгата преди, но така и не си я купих. Още ми се струва интересна.

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 01.09. Какво ви привлече в „Огнен копнеж”, че решихте да се пробвате да я спечелите?
Историята и разбира се авторката

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ
Авторката, това на първо място, и после анотацията определено грабва вниманието.

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 02.09. Кое е първото нещо, което си помислихте виждайки книгите от серията „Грехове”?

Допадна ми анотацията, определено това е първото нещо, което ме грабва в една книга.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 02.09. Кое е първото нещо, което си помислихте виждайки книгите от серията „Грехове”?
Прочетох резюмето и реших , че искам книгата.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Брей, ще има мистерия, любов и една много интересна история.

Marinela

Новороден
Новороден
Любов , Интрига , Мистерия :)

martin2304

Прохождащ
Прохождащ
Влизат в Коледния ми списък за подаръци !!! yahoo 236

galina.stoanova

Новороден
Новороден
Казах си ще са ми интересни , че ще има любов , и мистерия , което е супер !!!

Ралица:)

Новороден
Новороден
{ще ми е интересна тази книга ,тази поредица }

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Че е точното четиво, от което се нуждая в момента.

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ

Анотациите, те определят дали една книга ми харесва.

https://www.facebook.com/Villy.Petroff/posts/1230734906952330

Последната промяна е направена от Villy.Petroff на Сря Сеп 02, 2015 2:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Резюмето и корицата.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Първото нещо, което си помислих виждайки книгите е че зад тях сигурно се крие една интригуваща история.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Помислих си, че в книгата ще има любов и мистерия.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 14]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next