Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл!

Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл!

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 17]

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Дата: 02.09. Какво мислите за това, че Кат пише фенска литература за Саймън Сноу?
Мисля,че е нормално да пише фенска литература за Саймън Сноу.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 02.09. Какво мислите за това, че Кат пише фенска литература за Саймън Сноу?
Мисля, че е нормална за нея, а също така е и интересно.

.BIRDY CHER

Новочетящ
Новочетящ
2.09
Какво мислите за това, че Кат пише фенска литература за Саймън Сноу?
Има талант и порив да пише, липсва ѝ смелост да сътвори нещо свое. Иска да изчезне.

baneri

Новороден
Новороден
Аз лично мисля, че всички ние, fangirls & fanboys, сме преминавали през такъв период и няма нищо лошо в това, стига да ни доставя удоволствие и да ни прави щастливи. Фактът, че си отделя от личното време заради отдадеността си към този Саймън показва колко голяма фенка му е всъщност. Не знам дали е чак за похвала, тъй като все пак трябва да бъдем и социални личности, но все пак е добре, че запълва времето си с писане на фенска литература, усъвършенствайки правописа си и развивайки фантазията си, вместо да се занимава с разни глупости, като да пуши и да ходи по барове всеки ден, и т.н.

kostilka

Творец на форума
Творец на форума
- Мисля, че не може да се откъсне от увлечението си по Саймън Сноу. Само защото другите около нея не го одобряват, тя не бива да се откъсва от това, което й харесва. Писането на фикове е начин да се пренесеш в любимия ти свят от дадена поредица/книга за по-дълго, да го пречупиш през своето въображение, да го промениш. Възможност и спасение като пристан, за да се спасиш от проблемите и скуката в реалния живот. Въпреки това, не трябва да се прекалява и да живееш само в измисления свят, защото времето си тече и един ден ще се събудиш на 50 и ще се чудиш кога мина това време и как си го оползотворил, какво си оставил зад гърба си. доколкото знам, фен фикове е забранено да се издават, затова да писането им да го приеме като упражнение, което води към нещо различно.
Стана доста дълго мнение. laughting hand

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ
Смятам, че героинята има много богато въображение или много добре познава Саймън, или и двете. това е нейният начин на живот, това е начинът й да се справя с трудностите, които среща в живота си.

линк https://www.facebook.com/nina.ralenekova/posts/10204452530265874

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Ами според мен няма нищо лошо, щом го желая.

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ

Това е още едно доказателство колко много харесва Саймън Сноу. Пишейки фенска литература за него, само още повече я затвърждава като негова истинска ФЕНКА. :)

Последната промяна е направена от Bubole4eKle4e на Чет Сеп 03, 2015 5:33 am; мнението е било променяно общо 1 път

Aleksche

Сричащ
Сричащ

Мисля,че е интересно и няма нищо лошо в това да се отдаде на фантазиите си спрямо дадената личност.

Alex17

Преводач
Преводач
03.09. Някога писали ли сте фенска литература?
Не

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
03.09. Някога писали ли сте фенска литература?
Не

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 03.09. Някога писали ли сте фенска литература?

Да! laughting hand laughting hand

Bubole4eKle4e

Новочетящ
Новочетящ

Да, писала съм фенфик по "Дневниците на вампира".

presiana_

Новороден
Новороден

Да!

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Фен фикове по няколко анимета, които избрах да не публикувам никъде. Very Happy

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next