Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Yesterday at 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3864)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл!

Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 17]

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
02.09. Какво мислите за това, че Кат пише фенска литература за Саймън Сноу?
За една толкова отдадена фенка като нея това си е нещо напълно нормално. Мисля, че няма нищо лошо в това да се отдаде на фантазиите си и да пише за него.

Marinela

Новороден
Новороден
Дата: 02.09. Какво мислите за това, че Кат пише фенска литература за Саймън Сноу?
Мисля , че е хубаво , защото тя смесва своите любими неща в едно хем пише литература и произведения и хем ги пише за човек , който я е вдъхновявал и тя много харесва :)

martin2304

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 02.09. Какво мислите за това, че Кат пише фенска литература за Саймън Сноу?
Харесвам я ,тя пише нещо прави нещо смислено а , не като повечето тинейджъри (да пушат и да се дрогират ) Тя пише литература прави това , което на нея и харесва !!! :)

galina.stoanova

Новороден
Новороден
Мисля , че е супер млади хора като Кат/Тинейджъри да пишат стихове на своите идоли/любими хора ! ! !

Ралица:)

Новороден
Новороден
Бих казала , че е супер <3

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Не е кой знае колко учудващо, предвид интереса на Кат спрямо дадената личност. Дори ми се струва интересно.

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 02.09. Какво мислите за това, че Кат пише фенска литература за Саймън Сноу?Ами щом това я прави щастлива какво повече може да иска човек.

presiana_

Новороден
Новороден

Като човек ,който има слабост към фенската литература бих казала ,че я разбирам. За мен ,това показва степента на "пристрастяване" към даден персонаж/личност. Съвсем нормално е ,според мен, когато една книга ти е харесала толкова много да не искаш тя никога да свършва. А ,когато неизбежният край дойде да започнеш да си измисляш свое развитие на действието в книгата....

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Щом това и доставя удоволствие и я прави щастлива е най-важното. Мисля, че писането я успокоява и разсейва от ежедневието и проблемите в него.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
ПРЕДПОЛАГА, ЧЕ ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС Е МИНАЛ ПРЕЗ ТОЗИ СИ ПЕРИОД, ТАКА ЧЕ ТОВА Е НАПЪЛНО НОРМАЛНО.

Izida

Новочетящ
Новочетящ

Няма лошо. Щом има идеи момичето. А и колко от фенфиковете напоследък се превръщат в бестселъри с милионен тираж и приход. Но трябва да внимава да не заживее само в този измислен свят...

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ
Всеки има своите странности и начини да избяга от ежедневието си, писането на фенска литература е един от тях.

https://www.facebook.com/Villy.Petroff/posts/1230740830285071

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Няма лошо. Щом това я прави щастлива, но стига да не се вманиачи прекалено и да се превърне в някое психично заболяване.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Смятам , че писането на фенска литература е едно добро начало Кат да развие писателските си заложби и по - късно да стане успешен писател на бестселъри .

mi6ok123

Новороден
Новороден
Много добре за нея, нека не забравяме, че доста популярни сега книги са започнали точно като фенска литература на филм или друга книга.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next