Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3876)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

radost123

Topcho

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 6]

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Първото, което бих видяла е корицата. Това е нещото, което е решаващо дали тази книга ще влезе в колекцията ми. Израза не съди книгата по корицата вече на важи, защото вече кориците подсказват за какво ще се разказва книгата.
Специално тази не е най-добрата според мен. Гледайки тази мадама си направих няколко извода за нея и съответно за главната героиня/наследницата. Тя произхожда от богато семейство, което си личи от огърлицата, която носи. Това че е около врата и мисля, че е защото семейството ѝ я държи здраво и тя е вързана за него като куче на каишка. Другото е, че тя е бунтарка, което се разбира от татуировката на гърба и тези черни дрехи и иска сама да управлява живота си, а не да бъде контролирана от семейството си. Сградите зад нея изглеждат стари и ми напомнят за Румъния, където предполагам ще се развива действието.
Съдейки по всичко това и цялостната визия на корицата без да съм чела резюмето бих предположила, че е еротичен роман. И заради това бих я подминала. Не съм огромен фен на тези книги и тази би останала зад гърба ми като други от този жанр.
Но след като вече съм чела резюмето книгата ме привлече и игнорирам тази не толкова по вкуса ми корица.

https://www.facebook.com/fanta.ziorka.3/posts/763552693767935?pnref=storyата

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?

Първо ще ме привлече заглавието, след това ще обърна книгата, за да прочета резюмето и чак тогава ще се загледам малко по –подробно в корицата.
За да я подмина не знам, може би ако има някой с мен и бързам е страшно възможно да я подмина.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ

Първо ще ме привлече заглавието, след това ще обърна книгата, за да прочета резюмето и чак тогава ще се загледам малко по –подробно в корицата.
За да я подмина не знам, може би ако има някой с мен и бързам е страшно възможно да я подмина.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Би ме привлякло корицата и заглавието на книгата . Бих я подминала , ако корицата не е толкова цветна .

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Първо гледам корицата, заглавието и вече резюмето е решаващо. Също, ако е от любимия ми автор.
Не се сещам какво би ме накарало да я подмина, може би ако бързам, или корицата ми се стори ужасно претрупана. Със сигурност бих я оставила, ако резюмето не ми хареса.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Ще ме привлече заглавието и корицата на книгата.

blue_red

Прохождащ
Прохождащ
Корицата ще ме привлече,после като я разгледам и прочета описанието с нетърпение ще си я купя и прочета. Very Happy

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Биха ме привлекли корицата и заглавието.

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Заглавието ще бъде първо. Корицата ще бъде на второ място а на трето ще бъде резюмето а щом го прочета ще съм сигурна в избора си. Според мен няма нищо по книгата, което би ме накарало да я подмина, защото е перфектна за мен yahoo

Topcho

Творец на форума
Творец на форума
И така, благодаря на всички за участието! Очаквайте победител утре следобяд :)

http://topchochanbooks.blogspot.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6